Načítám Akce

Elixír do škol otevírá DIGI centrum v Brandýse nad Labem

21. září @ 16:30 - 18:30
  • akce již proběhla.

Chcete obohatit svou výuku? Chcete se dozvědět více o programování, virtuální realitě, robotice nebo třeba o začlenění nové informatiky do ŠVP? Máte zájem sdílet zkušenosti z výuky s kolegy z jiných škol? Přijďte mezi nás!

Elixír do škol ve spolupráci s Gymnáziem J. S. Machara a za podpory Nadace Jablotron otevírá centrum kolegiálního vzdělávání pro digitální technologie. Vítané jsou učitelky a učitelé všech stupňů škol.

Posláním organizace Elixír do škol je zkvalitňování výuky digitálních technologií a fyziky na základních a středních školách. Prostřednictvím podpory učitelů, kteří se setkávají v regionálních centrech kolegiálního vzdělávání Elixíru, vytváříme podmínky, které umožňují plošné zapojení aktivizujících forem výuky (badatelská forma výuky, projektové vyučování, tandemy atd.) a smysluplné využití digitálních technologií v hodinách. Tento typ výuky v dětech probouzí kreativitu, proaktivní přístup k řešení problémů a prokazatelně přispívá k efektivnímu učení. Studenti se učí komplexněji uvažovat o digitálním světě a osvojují si dovednosti, jak se v něm pohybovat a tvořit. Vizí Elixíru do škol je, aby se všechny děti ve škole učily naplno a s radostí.

Podrobnosti

Datum:
21. září
Čas:
16:30 - 18:30
Cena:
zdarma
Rubriky Akce:
, , ,
Webová stránka:
https://elixir-do-skol-digi-brandys-nad-labem.webnode.cz/

Pořadatel

Elixír do škol, z. ú.
Webová stránka:
https://www.elixirdoskol.cz/

Místo konání

Gymnázium J. S. Machara
Královická 668
Brandýs nad Labem, Středočeský 250 01
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://elixir-do-skol-digi-brandys-nad-labem.webnode.cz/