Načítám Akce

Internet a digitální technologie pomáhají – miniveletrh inspirací pro celoživotní učení

7.12.2018 @ 15:00 - 17:00
  • akce již proběhla.

V pátek 7. 12. Vás srdečně zveme veletrh nápadů pro digitální vzdělávání doma, v práci i ve škole, na ukázky digitálních inovací ve vzdělávání, na neformální diskusi k tématům kvality výuky IT na školách a hledání odpovědí na celoevropské otázky:

  • Kde technologie a internet pomáhají v celoživotním vzdělávání každého z nás?
  • Proč nám chybí tolik lidí s IT dovednostmi napříč spektrem nejrůznějších povolání?
  • Co pro to můžeme společně udělat?

Cíl akce:

Umožnit OFFLINE setkání členů Digikoalice a jejích příznivců, podpořit vzájemné diskuse o přínosech a rizicích digitálních technologií pro vzdělávání a celoživotní učení.

Své aktivity na miniveletrhu představí mimo jiné:

CZECHITAS, DOMINO a NIDV, Easy Learning,  Jednota školských informatiků – KIDSCODR a DIGIKOMPAS, soutěž JUNIORERB, Národní ústav pro vzdělávání, REPLUG ME, SOCIDE a platforma Aktivní studenti, Tvořivá informatika s Baltíkem a další.

Zájemci o stánek na miniveletrhu mohou nabídnout své kapacity do 30. listopadu, volné stánky budou nabídnuty zdarma do naplnění prostor. Stánky jsou vyhrazeny členům DigiKoalice, členství je zdarma viz https://digikoalice.cz/stante-se-clenem/

Před miniveletrhem proběhne také plenární jednání nových i stávajících členů DigiKoalice od 12:30 v budově MŠMT (Karmelitská 7, Praha 1). Zájemci o účast nás mohou kontaktovat na emailu digikoalice@nuv.cz, místa nabídneme do naplnění kapacit přednáškového sálu.

Vstup na veletrh je zdarma.

Podrobnosti

Datum:
7.12.2018
Čas:
15:00 - 17:00
Cena:
Zdarma
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
http://www.digikoalice.cz/veletrh

Pořadatel

Národní ústav pro vzdělávání
Webová stránka:
http://www.nuv.cz/

Místo konání

Tyršův dům
Újezd 450/40
Praha,
+ Google Mapa