Načítám Akce

Jak na gramotnosti ve škole – materiál pro učitele

12. října @ 20:00 - 21:00
  • akce již proběhla.
Webinář o představení příručky „Gramotnosti v ŠVP aneb inspirace pro inovace školního vzdělávacího programu na základní škole“ vytvořené v rámci projektu PPUČ ve spolupráci s pilotními školami projektu od těch nejpovolanějších – Mgr. Anny Doubkové, PaedDr. Karla Tomka, PaedDr. Jana Tupého

Seznámení s obsahem a použitím příručky „Gramotnosti v ŠVP aneb inspirace pro inovace školního vzdělávacího programu na základní škole“ vytvořené v rámci projektu PPUČ ve spolupráci s pilotními školami projektu.

Naše příručka vám pomůže podívat se na plánování výuky zaměřené na gramotnosti tak, abyste využili maximum vlastních zkušeností.

Ukážeme si, jak promýšlet souvislosti ve školním vzdělávacím programu, aby nám i žákům dobře sloužil rozvoji gramotností u žáků ve všech vyučovacích předmětech.


Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti

Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete zde. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.

Podrobnosti

Datum:
12. října
Čas:
20:00 - 21:00
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://webinare.rvp.cz/webinar/569

Pořadatel

Národní pedagogický institut České republiky, projekt PPUČ
Webová stránka:
https://www.npi.cz/

Místo konání

Online
Česká republika + Google Mapa