Načítám Akce

Konference Emoční inteligence v digitálním světě

20. května @ 9:00 - 16:30

Budoucnost a digitální svět s sebou přinášejí změny, které se budou týkat jednotlivců stejně jako týmů. Prognóza je jasná. Podle výzkumů společností McKinsey, Ashoka, Gallup a Deloitte bychom se měli na éru automatizace a digitalizace dobře a včas připravit.

„Digitalizace neznamená, že se všechny pracovní pozice stanou digitálními. Právě naopak. Činnosti, které jsou ze své podstaty lidské, a tudíž je nelze automatizovat, budou nabývat na důležitosti.“ The Skilling Challenge, McKinsey & Company, Ashoka.

Obchod a podnikání zůstanou nadále převážně LIDSKÝM UMĚNÍM. Zavádění nových technologií, zvýšená interakce člověk-stroj vyvolává potřebu rozvíjet a prohlubovat dovednosti lidí v oblasti behaviorální.

Na konferenci vystoupí špičkový řečníci a myslitelé, kteří s Vámi budou sdílet své zkušenosti a názory (např. Louise Evans, MUDr. Martin Hollý, Kateřina Braithwaite, Jan Müller, Daniel Dočekal a další). V rámci programu budete mít možnost zúčastnit se jedinečného workshopu 5 Chairs a diskutovat s předním odborníky v rámci panelové diskuze. Konference rovněž nabízí prostor pro vzájemnou výměnu informací a navázání kontaktů.

Konference bude simultánně překládaná do češtiny/angličtiny.

Pro více informací navštivte stránky konference: www.emocevdigisvete.cz.

Podrobnosti

Datum:
20. května
Čas:
9:00 - 16:30
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://emocevdigisvete.cz/

Pořadatel

EDU Trainings
Telefon:
+420731175867
Email:
martina.dubcova@edutrainings.cz
Webová stránka:
www.emocevdigisvete.cz

Místo konání

Cubex
Na Strži 2097/63
Praha 4, Praha 14000
+ Google Mapa
Telefon:
00420731175867