Načítám Akce

MTCINE – MikroTik Certified Internetworking Engineer

6.11.2018 @ 8:00 - 8.11.2018 @ 17:00
  • akce již proběhla.

TEORETICKÁ ČÁST 
Pokročilý kurz zaměřený na možnosti a správu pokročilého routování mezi autonomními systémy a v jejich rámci pomocí BGP a MPLS v IPv4 sítích – teoretická část. 
Cíl školení: Seznámení se s protokolem BGP a jeho uplatnění mezi AS (eBGP) a v rámci AS (iBGP), jeho implementaci a konfiguraci v MikroTik RouterOS. Seznámení se s funkcemi a možnostmi konfigurace MPLS na MikroTik RouterOS a dalších funkcionalit jako VPLS nebo Traffic Engineering, které MPLS využívají. 
Potřebné znalosti: Znalost MikroTik RouterOS na úrovni MTCRE, znalost AJ, obsah školení – MikroTik Certified Inter-networking Engineer. 
Potřebné vybavení: Notebook s funkčním připojením k internetu, ve školící místnosti se lze připojit k WiFi. 
Certifikát: Certifikát o absolvování kurzu. 

PRAKTICKÁ ČÁST 
Pokročilý kurz zaměřený na implementaci a správu BGP a MPLS pomocí MikroTik RouterOS – praktická část. Možnost Certifikace MTCINE (pro připuštění k testu je nutné mít platnou MTCRE certifikaci). 
Cíl školení: Praktické využití znalostí získaných v rámci teoretické části kurzu, hlavní část – nastavení a správa BGP routovacího protokolu mezi AS a v rámci AS. Využití MPLS, VPLS a MPLS TE v síti. 
Potřebné znalosti: Znalost MikroTik RouterOS na úrovni MTCRE, znalost AJ, základní znalost nastavení bezdrátových rozhraní v systému MikroTik RouterOS, obsah školení – MikroTik Certified Inter-networking Engineer. 
Potřebné vybavení: Notebook s funkční drátovou a bezdrátovou síťovou kartou, 2xUTP kabel, RouterBOARD hAP ac² se zdrojem. 
Certifikát: Oficiální MikroTik certifikát MTCINE – MikroTik Certified Inter-networking Engineer (předpoklad je úspěšné složení on-line testu min. na 60% a platný certifikát MTCRE, test je v anglickém jazyce), Certifikát o absolvování kurzu.

Podrobnosti

Zahájení:
6.11.2018 @ 8:00
Ukončení:
8.11.2018 @ 17:00
Cena:
8990CZK
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
https://skoleni.i4wifi.cz/480-mtcine-mikrotik-certified-internetworking-engineer.html

Pořadatel

i4wifi distribution a.s.
Webová stránka:
https://www.i4wifi.cz/

Místo konání

i4wifi
Průmyslová 1472/11
Praha 10, Praha 102 00
+ Google Mapa
Telefon:
277007500
Webová stránka:
skoleni.i4wifi.cz