Načítám Akce

Panelová diskuze: Digitalizace vzdělávání ve školách a kybernetická bezpečnost dětí

22. března @ 10:00 - 12:15
  • akce již proběhla.

MŠMT ve spolupráci s NÚKIB pořádá online panelovou diskuzi s názvem „Digitalizace vzdělávání ve školách a kybernetická bezpečnost dětí“.

Dne 22. března 2021 od 10:00 proběhne online panelová diskuze s názvem „Digitalizace vzdělávání a kybernetická bezpečnost dětí“, kterou pořádá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost. Obě instituce tak chtějí podpořit řešení aktuálních problémů, které vyvstávají především v souvislosti s distanční online výukou.

Hlavními průvodci diskuzí budou:

  • Mgr. Jaroslav Faltýn, ředitel odboru základního vzdělávání a mládeže MŠMT,
  • Mgr. et Mgr. Lucie Kosová z oddělení vzdělávání NÚKIB, a
  • Mgr. Tomáš Hamberger z Ministerstva průmyslu a obchodu.

Kulatý stůl proběhne ve dvou panelech. Celý program i další podrobnosti naleznete zde: https://www.edu.cz/kulaty-stul-k-digitalizaci-vzdelavani-ve-skolach-a-kyberneticke-bezpecnosti/.

Panelovou diskuzi můžete sledovat v den konání online na tomto odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=xYnHZlWeIuY.

V tomto směru bychom zároveň rádi upozornili i na spolupráci MŠMT a NÚKIB na vytvoření online kurzu kybernetické bezpečnosti „Bezpečně v kyber!“, který je primárně určen pro pracovníky vzdělávání a prevence, pedagogy a ředitele škol. NÚKIB nyní kurz otevírá veřejnosti: https://www.msmt.cz/online-kurz-kyberneticke-bezpecnosti-pro-pedagogy.

Stáhnout (PDF, 184KB)

Místo konání

Online
Česká republika

Pořadatelé

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
NÚKIB