Načítám Akce

Pražská Noc vědců v Akademii věd ČR

5.10.2018 @ 17:00 - 22:00
  • akce již proběhla.

Západem slunce věda v Akademii věd nekončí!
V pátek 5. 102018 se od 17 do 22 hodin v hlavní budově Akademie věd ČR na Národní třídě a na dalších místech v Praze otevřou dveře všem zájemcům o vědu a výzkum! Tak přijďte a oslavte s námi 100 let české vědy. #prazskanocvedcu #akademieved #avcr #vedaposetmeni
Vstup na akci je ZDARMA, na vybrané přednášky je však z kapacitních důvodů nezbytná registrace míst (viz odkaz na událost)

O AKCI

Noc vědců – to je minimálně 5 hodin chytré zábavy.

Noc vědců je celorepubliková vědecko-popularizační akce, která zapojuje všechny lidi do inspirujícího prostředí vědy. Návštěvníci si hrají, poznávají, zkoušejí a snaží se pochopit a objevovat tento fascinující svět.

Noc vědců – to je jedna noc v roce, na kterou nezapomenete.

Vždy na přelomu září a října na jeden večer otevíráme brány vědeckých institucí a univerzit a blíže představujeme vědce a důležitost jejich práce pro naši společnost.

Noc vědců – to jsou tradice, desítky zapojených měst a desetitisíce návštěvníků.

V České republice se Noc vědců koná už od roku 2005 a neustále se rozšiřuje do dalších měst. Chytré zábavě se meze nekladou a tak není divu, že získává na popularitě, baví totiž ty nejmenší i dospělé.
 Noc vědců 2018 propojujeme s oslavami 100. výročí založení České republiky a proto je aktuálním tématem 100 LET ČESKÉ VĚDY.

Podrobnosti

Datum:
5.10.2018
Čas:
17:00 - 22:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
http://nocvedcu.avcr.cz/

Pořadatel

Akademie věd ČR
Webová stránka:
http://www.avcr.cz/cs/

Místo konání

Akademie věd ČR
Národní 3
Praha, 11720 Česká republika
+ Google Mapa