Načítám Akce

Rekvalifikační Digitální akademie v Brně

3. března
  • akce již proběhla.

Staň se junior webovou vývojařkou, nebo datovou analytičkou.

Pro všechny ženy, které se chtějí do svého IT vzdělání pustit naplno. 20 % míst v Akademii držíme maminkám na mateřské dovolené nebo s dětmi až do 15 let, které se chtějí vrátit do pracovního procesu. Dalších 20 % míst garantujeme čerstvým absolventkám, které si nemohou najít práci ve vystudovaném oboru, a zbylých 60 % všem ostatním dívkám a ženám, které se chtějí rekvalifikovat a najít si novou práci.

V Akademii “Web” se naučíš nakódovat webovou stránku pomocí HTML a CSS, vytvořit responsivní web pomocí CSS frameworku Bootstrap, programování v JavaScriptu a mnoho dalšího.

V Akademii “Data” se naučíš pracovat s jedním vizualizačním nástrojem, rozumět funkcím pro zpracování dat v programovacím jazyce Python, orientovat se v datech a práce s nimi (analytické myšlení, problem solving),základy SQL: agregace, spojování tabulek, čištění dat, komunikace s databází a mnoho dalšího.

U obou získáš navíc poradenství v oblasti kariéry a osobního brandingu, cenné kontakty, příležitost získat nové uplatnění a práci a propojení na partnerské firmy a možnost nahlédnout do jejich práce a firemní kultury.

Přihlas se do 16. února 2020. Další možnost pak bude na podzim 2020.

Místo konání

Czechitas Brno
Škrobárenská 511/3
Brno, JIhomoravský kraj 61700
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.czechitas.cz