Načítám Akce

Seminář Neinvazivní IoT projekty do průmyslu i domácností prakticky – hardware, konektivita, platformy, případovky, náklady

27.2.2020 @ 14:00 - 18:00
  • akce již proběhla.

Chcete si prakticky vyzkoušet postavit IoT pilot pro Průmysl 4.0? Přihlaste se na HARDWARIO seminář na téma Neinvazivní IoT projekty v průmyslu i domácnostech. Strávíme 4 hodiny praktickými ukázkami projektů průmyslu 4.0 a případovými studiemi. Vybrané projekty si během semináře zkusíte postavit od A do Z – sestavíte hardware, nastavíte jeho fungování, připojíte zařízení k internetu a data budete zpracovávat některou z vizualizačních platforem.

Absolvováním semináře navíc získáte certifikát pro instalaci IoT zařízení HARDWARIO a budete se moct stát oficiálním HARDWARIO partnerem.

Témata, na která se můžete těšit:

  • Úvod do IoT a Průmyslu 4.0. Představení stavebnice HARDWARIO a IoT Hubu CHESTER. LPWAN – praktické představení sítí internetu věcí (LoRa, NB-IoT, Sigfox) a integračních a vizualizačních platforem.
  • Prediktivní údržba výrobní firmy, neinvazivní sledování produktivity strojů a lidí, monitoring stavu výrobní linky.
  • Bezpečnost a ochrana zdraví (BOZP), audity kvality a environmentální monitoring kanceláří, výrobních prostor a skladů.
  • Optimalizace v logistice a nákupu.

Na praktických případových studiích si ukážeme, jak nastavit hardware, konektivitu i integrační a vizualizační platformy. Nebudou chybět informace o časovém rozsahu těchto projektů, jejich celkových nákladech a výhodách partnerství s HARDWARIO. Po celou dobu konání semináře bude pro vás připraveno občerstvení.

Podrobnosti

Datum:
27.2.2020
Čas:
14:00 - 18:00
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
https://www.hardwario.com/cs/events/2020-02-27-seminar-industry/

Pořadatel

HARDWARIO
E-mail:
lukas.fabik@hardwario.com
Webová stránka:
https://www.hardwario.com

Místo konání

Czechitas Praha
Václavské nám. 837/11
Praha, Hlavní město Praha 110 00
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://www.czechitas.cz/cs/