Načítám Akce

Snídaně 4.0 v Praze – inspirace ze světa internetu věcí a průmyslu 4.0

11.12.2019 @ 9:00 - 12:00
  • akce již proběhla.

#Snidane4_0 je dopoledne plné inspirace ze světa internetu věcí, přenosových technologií, průmyslu 4.0, produktivity a digitalizace.

Přidejte se k nám, poslechněte si příběhy z praxe a diskutujte o těchto tématech s námi a ostatními účastníky. To vše při dobré snídani.

Proč se zúčastnit?

Průmysl 4.0 byl poprvé zmíněn už v roce 2011 jako součást nového konceptu neměcké hospodářské politiky. Tím započala 4. průmyslová revoluce, která je založena na konceptech a technologiích, jako jsou internet věcí (IoT), LPWAN sítě, robotizace, automatizace, umělá inteligence, digitalizace, agilita a další. O osm let později můžeme pozorovat, že vzniklo zajímavé technické zázemi, komunikační možnosti, ale nevidíme příliš mnoho reálných projektů, které by ukázaly správnou cestu. 

V HARDWARIO ukazujeme, že začít s průmyslem 4.0, digitálními inovacemi a internetem věcí nemusí tak složité a nákladné. S piloty digitálních inovací lze začít neinvazivně a doručit první výsledky již během dnů, týdnů nebo měsíců, bez ohledu na odvětví, ve kterém se pohybujete.

Pro koho je #Snídaně4_0 určena?

  • Zástupce výrobních, zemědělských, developerských, ICT a dalších firem, které zajímají technologie internetu věcí a případové studie o tom, jak s IoT inovacemi začít co nejefektivněji.
  • Zástupce ICT, procesních a dalších firem, které zajímá, jak můžou začít pr osvé klienty dodávat řešení průmyslu 4.0 a internetu věcí bez potřeby vyvíjet vlastní hardware.
  • Nadšence a uživatele technologií pro internet věcí.

Během snídaně

  1. Potkáte se s lidmi, kteří řeší podobné výzvy jako vy, společně můžete sdílet své zkušenosti a diskutovat.
  2. Na reálných ukázkách projektů se dozvíte, jak s digitálními inovacemi začali v jiných firmách, jaké mají výsledky a jak můžete začít i vy.
  3. Dozvíte se o možnostech internetu věcí, přenosových technologiích, digitálních tipech pro zvýšení produktivity i o konkrétích technologiích, které můžete využít.
  4. Dobře posnídáte a nastartujete úspěšný den.
  5. Získáte inspiraci, jak s digitálními inovacemi začít i u vás ve firmě.

Program 

Program připravujeme.

Reference účastníků předchozích snídaní

“Akce byla super. 10 hvězd za praktická témata.” 
Lucie Byrtusová

“Děkuji za organizaci a pozvání a držím palec.”
Petr Horák

“Super nápad.”
Ondra Šrámek

Místo konání

Snídaně 4.0 se bude konat v pražském Impact Hubu, a to konkrétně ve vinohradské K10. Jde o krásnou vilu na Vinohradech, ve které byl původní historický interiér jemně doplněn o moderní prvky. Skvělé, inspirativní místo.

Pořadatel

HARDWARIO
E-mail:
lukas.fabik@hardwario.com
Webová stránka:
https://www.hardwario.com

Místo konání

Impact HUB Praha
Drtinova 557/10
Praha, Praha 15000
+ Google Mapa