O příkladu

Máte obavy z revizí RVP v oblasti informatiky? Informatika nejsou jen počítače a roboti! Albi nabízí inspirativní podporu pro školy a pedagogy, která přispívá k pozitivnímu přístupu k předmětu učitelů i žáků.

ROZVÍJÍME HRAVĚ INFORMATICKÉ MYŠLENÍ

Společnost Albi podporuje vzdělání a je členskou organizací DigiKoalice, která je součástí Národního pedagogického institutu České republiky. Ve vlastním vzdělávacím programu Škola s hrou vytváří kompletní metodickou podporu pro učitele. Škola s hrou fandí inovativnímu vzdělávání a propojuje Albi hry s učením.

ALBI HRY S METODIKOU A PRACOVNÍMI LISTY

Pro inovativní vzdělávání v oblasti informatiky nabízíme Box s unplugged aktivitami pro rozvoj informatického myšlení. Box obsahuje: hry Albi a metodickou brožuru ke skupinovým aktivitám jako vhodné didaktické nástroje pro budování digitální gramotnosti.

Po jeho zakoupení jsou ke stažení pomocí unikátního hesla i desítky kompatibilních pracovních listů pro individuální práci dětí a žáků dle jejich kognitivní úrovně.

Box nabízíme i ve variantě s Albi tužkou s knihami a hrami, které kromě poslechu učí i nahrávat zvuk na digitální zařízení!

Vhodné pro předškolní a 1. stupeň základního vzdělávání! Pro nákup se registrujte do programu Škola s hrou.