Načítám Akce

Kalendář akcí

V našem kalendáři akcí naleznete plánované akce našich členů i ty nejzajímavější akce vycházející z činností projektů Národního pedagogického institutu. Zároveň zde naleznete archiv akcí z minulých let a pravidelně aktualizovaný seznam významných akcí pro rok 2020.

Archiv plánů akcí Plán akcí 2020

Vyhledat Akce

Event Views Navigation

Navigace pro seznam (Akce)

Listopad 2020

Kasiopea – soutěž v programování

21. listopadu @ 0:00 - 6. prosince @ 0:00
Offline i online

Kasiopea je programátorská soutěž, kterou organizují studenti MFF UK. Domácí kolo začne 21. listopadu a potrvá do 6. prosince. Celé proběhne online a bude možné se do něj zapojit kdykoli v daném termínu. Nejúspěšnější soutěžící postoupí do finále. Vhodné i pro začátečníky.

Zobrazit více »

Prosinec 2020

Společenství praxe – Umění a kultura, On-line

1. prosince @ 11:00 - 13:00
Online Česká republika + Google Mapa

Přidejte se k nám na on-line setkání společenství praxe vzdělávací oblasti Umění a kultura, v rámci kterého se budeme věnovat rozvíjení čtenářské, matematické a digitální gramotnosti a především podpoře rozvoje kreativního a informatického myšlení.

Zobrazit více »

WEBINÁŘ – Včelka pro začátečníky

1. prosince @ 18:00 - 19:00
Online Česká republika + Google Mapa

1. Jak na Včelku snadno a rychle? To se dozvíte na našem webináři ♥! Kde také... - Najdete odpovědi na své otázky! - Zjistíte, co všechno Včelka nabízí, a jak toho funkčně využít! - Naučíte se ušetřit čas s hledáním vhodného procvičování!

Zobrazit více »

Docker workshop: základní práce s kontejnery

2. prosince @ 10:00 - 12:00
Online Česká republika

V rámci Evropského týdne programování (Codeweek) Vám nabízíme ještě jednu akci, která rozhodně stojí za to! Ve středu 2. 12. 2020 se uskuteční Docker workshop zaměřený na práci s virtualizační platformou Docker, která (jednoduše řečeno) umožňuje zabalení aplikací do malých kontejneru a jednoduše je zabalit a přesouvat. Půjde o úplně základní vysvětlení: co to je, k čemu to je, proč je to v dnešní době tak oblíbené a jaké to má výhody oproti ostatním druhům virtualizace. Worshop bude věnovaný lehce…

Zobrazit více »

Společenství praxe – Člověk a společnost, On-line

8. prosince @ 10:00 - 13:00
Online Česká republika + Google Mapa

Že dějepis znamená velkou příležitost pro rozvoj čtenářské, digitální, ale částečně také matematické gramotnosti Vám ukážou naši lektoři: Věra Koubková Novotná, vedoucí volnočasových aktivit, Petr Karlíček, vysokoškolský učitel dějepisu, ředitel Archivu města Ústí nad Labem a Petr Koubek, učitel českého jazyka a občanské výchovy, garant čtenářské gramotnosti projektu PPUČ.

Zobrazit více »

Společenství praxe – Člověk a příroda, On-line

8. prosince @ 14:00 - 16:00
Online Česká republika + Google Mapa

Zveme vás na on-line setkání společenství praxe vzdělávací oblasti Člověk a příroda, které je určeno primárně učitelům 2. stupně ZŠ a nižších stupňů víceletých gymnázií.

Zobrazit více »

Online informační schůzka: Jak se rekvalifikovat na programátora?

8. prosince @ 18:00 - 19:30
Online Česká republika + Google Mapa
zdarma

Poslední letošní informační schůzka s Green Fox Academy

Zobrazit více »

Společenství praxe – 1. stupeň, On-line

10. prosince @ 13:00 - 17:00
Online Česká republika + Google Mapa

Přidejte se k nám na on-line setkání společenství praxe pro učitele 1. stupně ZŠ.I tentokrát se budeme věnovat čtenářské, matematické a digitální gramotnosti a společně přemýšlet nad jejich smysluplným propojením s tématy z různých vzdělávacích oborů. Registrace zde! Programem vás provede tým garantů vzdělávání na 1. stupni projektu Podpora práce učitelů Národního pedagogického institutu ČR. Dozvíte se nejen, co nového se děje v projektu Podpora práce učitelů, ale v praktických workshopech si v online prostředí vyzkoušíte: pátrání po vztazích uvnitř…

Zobrazit více »

Společenství praxe – Člověk a svět práce, On-line

14. prosince @ 13:30 - 16:30
Online Česká republika + Google Mapa

Přidejte se k nám na on-line setkání společenství praxe vzdělávací oblasti Člověk a svět práce, v rámci kterého se budeme věnovat rozvíjení gramotností při kariérovém vzdělávání na dálku a při technické výchově.

Zobrazit více »

Květen 2021

Konference Vzdělání pro budoucnost 2020

14.5.2021 @ 10:00 - 15.5.2021 @ 15:00
Novotného lávka 5 Praha, Novotného lávka 5
Praha,
+ Google Mapa
960Kč

Organizující instituce: Mensa ČR Svět vzdělání (www.svetvzdelani.cz) Nakladatelství Fraus (www.fraus.cz) Národní pedagogický institut ČR (https://www.npicr.cz/) Místo: Novotného lávka 5, Praha Program: Konference proběhne ve dvou dnech, v rámci kterých se účastníci, až v šesti paralelních sekcích, formou přednášek a workshopů, seznámí s mnoha inovativními metodami ve vzdělávání. Na programu se střídají teoretické přednášky s praktickými tipy pro pedagogy. Pilíře 1. Rozvoj nadání dětí – jak v dětech objevit jejich potenciál a jak jej rozvíjet 2. Efektivní vzdělávání – konstruktivismus, projektové…

Zobrazit více »
+ Export akcí