Načítám Akce

Kalendář akcí

V našem kalendáři akcí naleznete plánované akce našich členů i ty nejzajímavější akce vycházející z činností projektů Národního pedagogického institutu. Zároveň zde naleznete archiv akcí z minulých let a pravidelně aktualizovaný seznam významných akcí pro rok 2020.

Archiv plánů akcí Plán akcí 2020

Vyhledat Akce

Event Views Navigation

Navigace pro seznam (Akce)

Říjen 2020

Otto DIY od A do Z

31. října @ 10:00 - 13:00
Online Česká republika

V průběhu září a října vznikne několik názorných video tutoriálů v českém jazyce, pomocí kterých budou děti schopny samostatně sestavit robota Otto DIY. Děti si robota samy navrhnou a podle zaslaných návrhů poté roboty v knihovně vytiskneme na 3D tiskárně.

Zobrazit více »

Listopad 2020

Czeducon 2020

4. listopadu - 5. listopadu
Online Česká republika

Fórum mezinárodního vysokoškolského vzdělávání CZEDUCON 2020 je platformou pro setkávání odborníků z oblasti internacionalizace vysokých škol. V České republice se jedná o největší akci svého druhu. Letos se její 3. ročník uskuteční ONLINE 4.–5. listopadu 2020. Podtitul letošního ročníku zní (Ne)připraveni na budoucnost a návštěvníci se mohou opět těšit na dva dny nabité informacemi a řadu českých i zahraničních renomovaných hostů.

Zobrazit více »

Společenství praxe – Matematika a Informatika (4. 11. 2020), On-line

4. listopadu @ 14:00 - 17:00
Online Česká republika + Google Mapa

Přidejte se k nám na on-line setkání společenství praxe vzdělávacích oblastí Matematiky a Informatiky, v rámci kterého se budeme věnovat rozvíjení gramotností při výuce na dálku a aktivitám, které podporují rozvoj informatického myšlení a digitální gramotnosti.

Zobrazit více »

Společenství praxe – Cizí jazyky (9. 11. 2020), On-line

9. listopadu @ 13:00 - 15:00

Přidejte se k nám na on-line setkání společenství praxe vzdělávací oblasti Cízí jazyky, ve kterém si prakticky ukážeme, jak rozvíjet gramotnosti i během výuky na dálku.

Zobrazit více »

Společenství praxe – Předškolní vzdělávání (9. 11. 2020), On-line

9. listopadu @ 13:00 - 15:00
Online Česká republika + Google Mapa

Přidejte se k nám na on-line setkání společenství praxe předškolního vzdělávání, v rámci kterého se budeme věnovat rozvíjení čtenářské, matematické a digitální gramotnosti a jejich přirozenému propojování v činnostech v MŠ.

Zobrazit více »

DigiEduHack: Sdílení pro lepší vzdělávání

12. listopadu @ 18:00 - 13. listopadu @ 23:59
Online Česká republika

Chcete pomoct pedagogům najít inspiraci a dobrou praxi ve vzdělávání? Chcete podpořit komunitu kolem školy a vzájemné učení a sdílení know-how vzdělavatelů? Připojte se do DigiEduHacku a podílejte se na řešení, které učitelům pomůže vzájemně se inspirovat, a navíc reagovat na nenadálé situace, jako například současná krize spojená s COVID-19.

Zobrazit více »
+ Export akcí