Načítám Akce

Kalendář akcí

V našem kalendáři akcí naleznete plánované akce našich členů i ty nejzajímavější akce vycházející z činností projektů Národního pedagogického institutu. Zároveň zde naleznete archiv akcí z minulých let a pravidelně aktualizovaný seznam významných akcí pro rok 2020.

Archiv plánů akcí Plán akcí 2021

Vyhledat Akce

Event Views Navigation

Navigace pro seznam (Akce)

Únor 2021

Závěrečná konference projektu Podpora rozvoje digitální gramotnosti

27. února @ 9:30 - 18:00
Online Česká republika
Zdarma

Srdečně vás zveme na CELOSTÁTNÍ ONLINE ZÁVĚREČNOU KONFERENCI PROJEKTU Podpora rozvoje digitální gramotnosti KDY: sobota 27. 2. 2021, 9.30–18.00 hod. KDE: Online (platforma a odkaz na konferenci bude zaslán registrovaným účastníků mailem před jejím konáním) REGISTRACE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrMRSQv9I6r45NOcHoW06X2cL1eB-rR3Iwm9ofclU6gAScJw/viewform O KONFERENCI: Konference je určena ředitelům, zřizovatelům škol, učitelům i dalším zájemcům (ZŠ, SŠ, MŠ). Na konferenci bude představeno: kurikulární vymezení digitální gramotnosti a koncept jejího rozvoje v kontextu aktuálních revizí RVP metodická podpora pro učitele a školy včetně připravených výukových materiálů proměny vzdělávacích oborů…

Zobrazit více »

Březen 2021

WEBINÁŘ – Včelka pro začátečníky (zdarma)

1. března @ 18:00 - 19:00
Online Česká republika + Google Mapa

1. Jak na Včelku snadno a rychle? To se dozvíte na našem webináři ♥! Najdete odpovědi na své otázky! Zjistíte, co všechno Včelka nabízí, a jak toho funkčně využít! Naučíte se ušetřit čas s hledáním vhodného procvičování!

Zobrazit více »

WEBINÁŘ – Včelka pro distanční výuku (zdarma)

15. března @ 18:00 - 19:00
Online Česká republika + Google Mapa

2. Už naši pilnou Včelku maličko znáte? Chcete se seznámit s novými distančními funkcemi? Udělejte tak na našem pokročilém webináři ♥!

Zobrazit více »

Květen 2021

Konference Vzdělání pro budoucnost 2020

14. května @ 10:00 - 15. května @ 15:00
Novotného lávka 5 Praha, Novotného lávka 5
Praha,
+ Google Mapa
960Kč

Organizující instituce: Mensa ČR Svět vzdělání (www.svetvzdelani.cz) Nakladatelství Fraus (www.fraus.cz) Národní pedagogický institut ČR (https://www.npicr.cz/) Místo: Novotného lávka 5, Praha Program: Konference proběhne ve dvou dnech, v rámci kterých se účastníci, až v šesti paralelních sekcích, formou přednášek a workshopů, seznámí s mnoha inovativními metodami ve vzdělávání. Na programu se střídají teoretické přednášky s praktickými tipy pro pedagogy. Pilíře 1. Rozvoj nadání dětí – jak v dětech objevit jejich potenciál a jak jej rozvíjet 2. Efektivní vzdělávání – konstruktivismus, projektové…

Zobrazit více »
+ Export akcí