Načítám Akce

Kalendář akcí

V našem kalendáři akcí naleznete plánované akce našich členů i ty nejzajímavější akce vycházející z činností projektů Národního pedagogického institutu. Zároveň zde naleznete archiv akcí z minulých let a pravidelně aktualizovaný seznam významných akcí pro rok 2020.

Archiv plánů akcí Plán akcí 2021

Vyhledat Akce

Event Views Navigation

Navigace pro seznam (Akce)

Duben 2021

Webinář: Minecraft pro vzdělávání: zábavná výuka informatiky i jiných předmětů

8. dubna @ 17:00 - 18:00
Online Česká republika
Zdarma

Ve webináři si představíme připravené materiály, návody a světy Minecraftu, které Microsoft poskytuje v českém jazyce, i to, jak si je případně upravit pro své vlastní potřeby.

Zobrazit více »

Bezplatný webinář na téma: Život s technologiemi. A bez nich. Být digitální nebo je lepší se odpojit?

22. dubna @ 10:00 - 11:30
Online Česká republika + Google Mapa

Představuje pro vás svět IT něco nepochopitelného a neproniknutelného? Stává se vám, že nerozumíte zkratkám kolegů z IT oddělení? Svět nul a jedniček vůbec není tak komplikovaný, jak vypadá. I my ajťáci jsme lidé se svými potřebami a motivací. Přijďte se o tom přesvědčit.

Zobrazit více »

Zařízení Surface ve spojení s M365 jako ideální nástroj do výuky

28. dubna @ 15:15 - 15:30
O2 universum, Českomoravská 2345/17
Praha 9, Praha 190 00
+ Google Mapa
Zdarma

V rámci online konference Demodays 2021 od Microsoftu pro Vás máme další akci pro školy. Jsme partnerem společnosti Microsoft a přioravili jsme si na této akci vstup o zařízeních Microsoft Surface Go 2.

Zobrazit více »

9. minikonference digitální gramotnosti – Projekt PPUČ

30. dubna @ 9:30 - 17:00
Online Česká republika

9. minikonference digitální gramotnosti projektu PPUČ - Téma: Prostředí a vybavení MŠ a ZŠ pro rozvoj digitálních kompetencí a informatického myšlení

Zobrazit více »

Červen 2021

Tipy na výuku ve škole s dotykovou obrazovkou

3. června @ 16:00 - 17:00
Online Česká republika + Google Mapa
Zdarma

Tento webinář zaměříme plně prakticky pro učitele, kteří již mají nebo plánují pořídit tablety s dotykovou obrazovkou jako je například Microsoft Surface Go 2.

Zobrazit více »

Webinář – Jak si připravit školní infrastrukturu pro dotykové zařízení

17. června @ 16:00 - 17:00
Online Česká republika + Google Mapa
Zdarma

V rámci webináře si vysvětlíme, jaké jsou důležité komponenty školní sítě pro připojování a práci se zařízeními typu tablet do školní infrastruktury.

Zobrazit více »

Webinář: Jak vycházet společně v jedné firmě, pod jednou střechou – generace 25+ a 50+?

24. června @ 9:00 - 10:00

Není senior jako senior a není senior jako junior. Jak vlastně spolu-žijí a spolu-pracují tyto rozdílné generace. Jak se liší jejich motivace, co mohou navzájem sdílet a čemu naopak nemohou O SOBĚ navzájem rozumět.

Zobrazit více »

Srpen 2021

Meetup “Jak na CodeWeek online i offline”

24. srpna @ 14:00 - 15:30
Online, Česká republika + Google Mapa

Zajímá vás programování? Využíváte rádi techniku ve výuce? Máte rádi inovace? Setkejte se s námi, rádi vám představíme Evropský týden programování (CodeWeek) a možnosti, jak se do něj aktivně zapojit.

Zobrazit více »

Září 2021

Bezplatný webinář: Svého štěstí strojvůdcem

3. září @ 9:00 - 10:30
Online Česká republika + Google Mapa

Jak na nás dopadlo posledních 18 měsíců? Máte pocit, že změna střídá změnu? Že se vše valí nesystémově a bez logiky? Jsou změny ve vašem životě revoluční nebo evoluční? Vnímáte přetížení a demotivaci? Přemýšlíte co dál, co si ponechat a čeho se zbavit? Co rozvíjet a co ...

Zobrazit více »

Konference Vzdělání pro budoucnost 2020

11. září - 12. září
Novotného lávka 5 Praha, Novotného lávka 5
Praha,
+ Google Mapa
960Kč

Vážení lektoři, vážení účastníci, vážení partneři konference, vzhledem ke státním zákazům jsme stanovili nový, ještě nadějnější termín. Program se budeme snažit v maximální možné míře zachovat původní. Do poloviny června se můžete odhlásit bez jakýchkoli stornopoplatků. Děkujeme Vám za trpělivost i za zachování přízně a přejeme Vám hodně zdraví. Za organizační tým konference Tomáš Blumenstein, Helena Zitková, Hana Kalusová, Marie Cibulková, Michaela Kubaníková Saitzová, Eliška Křižková, Renée Grenarová Organizující instituce: Mensa ČR Svět vzdělání (www.svetvzdelani.cz) Nakladatelství Fraus (www.fraus.cz) Národní pedagogický…

Zobrazit více »
+ Export akcí