Načítám Akce

Kalendář akcí

V našem kalendáři akcí naleznete plánované akce našich členů i ty nejzajímavější akce vycházející z činností projektů Národního pedagogického institutu. Zároveň zde naleznete archiv akcí z minulých let a pravidelně aktualizovaný seznam významných akcí pro rok 2020.

Archiv plánů akcí Plán akcí 2020

Vyhledat Akce

Event Views Navigation

Navigace pro seznam (Akce)

Říjen 2020

Webinář: Jak jsou na tom revize RVP v oblasti ICT

23. října @ 10:00 - 11:00
Online Česká republika

Projekt Podpora krajského akčního plánování (P-KAP) pořádá webinář na velmi aktuální téma Jak jsou na tom revize RVP v oblasti digitální gramotnosti a informatického myšlení (ICT). Webinář je určen zejména pro pedagogické pracovníky, vedení středních škol i členy realizačních týmů KAP.

Webinář je registrován v rámci Evropského týdne programování (Codeweek) který koordinuje DigiKoalice. Na spolupráci se také podílí projekt PPUČ.

Zobrazit více »

Listopad 2020

Czeducon 2020

4. listopadu - 5. listopadu
Online Česká republika

Fórum mezinárodního vysokoškolského vzdělávání CZEDUCON 2020 je platformou pro setkávání odborníků z oblasti internacionalizace vysokých škol. V České republice se jedná o největší akci svého druhu. Letos se její 3. ročník uskuteční ONLINE 4.–5. listopadu 2020. Podtitul letošního ročníku zní (Ne)připraveni na budoucnost a návštěvníci se mohou opět těšit na dva dny nabité informacemi a řadu českých i zahraničních renomovaných hostů.

Zobrazit více »

Společenství praxe – Matematika a Informatika (4.11.2020), On-line

4. listopadu @ 14:00 - 17:00
Online Česká republika + Google Mapa

Přidejte se k nám na on-line setkání společenství praxe vzdělávacích oblastí Matematiky a Informatiky, v rámci kterého se budeme věnovat rozvíjení gramotností při výuce na dálku a aktivitám, které podporují rozvoj informatického myšlení a digitální gramotnosti.

Zobrazit více »

Společenství praxe – Cizí jazyky (9.11.2020), On-line

9. listopadu @ 13:00 - 15:00

Přidejte se k nám na on-line setkání společenství praxe vzdělávací oblasti Cízí jazyky, ve kterém si prakticky ukážeme, jak rozvíjet gramotnosti i během výuky na dálku.

Zobrazit více »

Společenství praxe – Předškolní vzdělávání (9.11.2020), On-line

9. listopadu @ 13:00 - 15:00
Online Česká republika + Google Mapa

Přidejte se k nám na on-line setkání společenství praxe předškolního vzdělávání, v rámci kterého se budeme věnovat rozvíjení čtenářské, matematické a digitální gramotnosti a jejich přirozenému propojování v činnostech v MŠ.

Zobrazit více »

DigiEduHack: Sdílení pro lepší vzdělávání

12. listopadu @ 18:00 - 13. listopadu @ 23:59
Online Česká republika

Chcete pomoct pedagogům najít inspiraci a dobrou praxi ve vzdělávání? Chcete podpořit komunitu kolem školy a vzájemné učení a sdílení know-how vzdělavatelů? Připojte se do DigiEduHacku a podílejte se na řešení, které učitelům pomůže vzájemně se inspirovat, a navíc reagovat na nenadálé situace, jako například současná krize spojená s COVID-19.

Zobrazit více »

Minikonference čtenářské gramotnosti (online)

18. listopadu @ 9:30 - 16:00
Online Česká republika + Google Mapa

Sedmý odborný panel čtenářské gramotnosti je tady!

Zobrazit více »

Květen 2021

Konference Vzdělání pro budoucnost 2020

14.5.2021 @ 10:00 - 15.5.2021 @ 15:00
Novotného lávka 5 Praha, Novotného lávka 5
Praha,
+ Google Mapa
960Kč

Organizující instituce: Mensa ČR Svět vzdělání (www.svetvzdelani.cz) Nakladatelství Fraus (www.fraus.cz) Národní pedagogický institut ČR (https://www.npicr.cz/) Místo: Novotného lávka 5, Praha Program: Konference proběhne ve dvou dnech, v rámci kterých se účastníci, až v šesti paralelních sekcích, formou přednášek a workshopů, seznámí s mnoha inovativními metodami ve vzdělávání. Na programu se střídají teoretické přednášky s praktickými tipy pro pedagogy. Pilíře 1. Rozvoj nadání dětí – jak v dětech objevit jejich potenciál a jak jej rozvíjet 2. Efektivní vzdělávání – konstruktivismus, projektové…

Zobrazit více »
+ Export akcí