Načítám Akce

Kalendář akcí

V našem kalendáři akcí naleznete plánované akce našich členů i ty nejzajímavější akce vycházející z činností projektů Národního pedagogického institutu. Zároveň zde naleznete archiv akcí z minulých let a pravidelně aktualizovaný seznam významných akcí pro rok 2020.

Archiv plánů akcí Plán akcí 2020

Vyhledat Akce

Event Views Navigation

Navigace pro seznam (Akce)

Září 2020

Odborná konference “Jak se žije malotřídkám”

29. září @ 8:30 - 15:00
Online Česká republika
1390Kč

!!! ZMĚNA !!! Vzhledem k současné situaci proběhne akce ONLINE, více informací: https://obchod.wolterskluwer.cz/cz/jak-se-zije-malotridkam-2020-online-konference.p5358.html. Redakce Řízení školy nakladatelství Wolters Kluwer ČR, a. s., pořádá odbornou konferenci pro malotřídní školy. Specializovaná odborná konference úspěšně navazuje na předchozí čtyři ročníky a potvrzuje důležitost malotřídních škol ve vzdělávacím systému. Uvědomujeme si, jak důležité místo mají malotřídní školy ve vzdělávacím systému, že jsou opomíjeny a mají to nesmírně těžké, přesto vykonávají spoustu záslužné práce. Přijďte navázat kontakt s podobnými školami a sdílejte své zkušenosti!

Zobrazit více »

Říjen 2020

Minikonference digitální gramotnosti (online)

2. října @ 9:00 - 15:30
Online Česká republika

Sedmý odborný panel digitální gramotnosti je tady!

Zobrazit více »

Otevření DIGI centra se zaměřením na humanitní předměty

5. října @ 14:00 - 16:00
Filozofická fakulta Ostravské Univerzity, Reální 5
Moravská Ostrava a Přívoz, Moravskoslezský 702 00
+ Google Mapa
Zdarma

Elixír do škol ve spolupráci s Ostravskou univerzitou otevírá DIGI centrum se zaměřením na humanitní předměty. Účastníci setkání (učitelé dějepisu a jiných humanitních předmětů) se zaměří na otázky související s podporou mediální, digitální a historické gramotnosti u studentů.

Zobrazit více »

Vzdělávání zaměřené na gramotnosti v době korony (online)

8. října @ 15:00 - 16:30
Online Česká republika + Google Mapa

Jak nastavit hybridní výuku, aby přinášela pokrok v učení dětí? Jak lze realizovat formy kolegiální spolupráce v době pandemie? To jsou jen některé z otázek, na které budeme společně s hosty panelové diskuze hledat odpovědi.

Zobrazit více »

CodeWeek 2020

10. října - 25. října
Celá ČR

Zapojte se do celoevropské popularizační kampaně CodeWeek – Evropský týden programování. Kampaň proběhne letos hlavně ve dnech 10. až 25. říjen 2020, ale akce a komunikace témat bude probíhat celý podzim.

Zobrazit více »

Konference Vzdělání pro budoucnost 2020

24. října @ 10:00 - 25. října @ 15:00
Novotného lávka 5 Praha, Novotného lávka 5
Praha,
+ Google Mapa
960Kč

Konference Vzdělání pro budoucnost 2020 se přesunula na 24.10. - 25.10.2020 Organizující instituce: Mensa ČR Svět vzdělání (www.svetvzdelani.cz) Nakladatelství Fraus (www.fraus.cz) Národní pedagogický institut ČR (vzniká sloučením www.nidv.cz a www.nuv.cz) Místo: Novotného lávka 5, Praha Program: Konference proběhne ve dvou dnech, v rámci kterých se účastníci, až v šesti paralelních sekcích, formou přednášek a workshopů, seznámí s mnoha inovativními metodami ve vzdělávání. Na programu se střídají teoretické přednášky s praktickými tipy pro pedagogy. Pilíře 1. Rozvoj nadání dětí – jak…

Zobrazit více »

Listopad 2020

Minikonference čtenářské gramotnosti (online)

18. listopadu @ 9:30 - 16:00
Online Česká republika + Google Mapa

Sedmý odborný panel čtenářské gramotnosti je tady!

Zobrazit více »
+ Export akcí