Asseco Central Europe, a.s.

Kontaktní osoby

Radek Baloun

Informace o členovi

Společnost Asseco Central Europe je silným regionálním softvérovým centrem pro střední Evropu v oblasti poskytování IT služeb a produktů s vysokou přidanou hodnotou pro všechny segmenty. V České republice patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti ICT.  V oblasti veřejné správy si v posledních letech vybudovala pozici preferovaného dodavatele klíčových informačních systémů státu a je rovněž uznávaným partnerem pro tvorbu strategií rozvoje digitalizace státních agend (eGoverment, eHealth).

Mezi referenční projekty společnosti patří Portál občana, Registr práv a povinností, ARES, Veřejný rejstřík, e-Portál České správy sociálního zabezpečení a další.

V projektech se společně se svými zákazníky snažíme implementovat moderní řešení, která přispívají k snadnějšímu využívání digitálních technologií při komunikaci s veřejnou správou a tím přispíváme k růstu úrovně digitálních dovedností v rámci celé společnosti. Konkrétně se jedná o implementaci portálů na principu omnichannel, vytváření srozumitelných a intuitivních průvodců pro lepší orientaci veřejnosti při řešení různých životních událostí, implementaci opendatových sad s cílem podpory transparentní a otevřené veřejné správy.