Association for SSC s.r.o.

Kontaktní osoby

Pavel Karda Email: pavel.karda@simplesmartcity.cz Telefon: pavel.karda@simplesmartcity.cz

Informace o členovi

Asociace chytrých měst funguje jako společná platforma propojující státní instituce, zastupitelstva i zaměstnance měst a obcí, spolu s firmami, vývojáři/kami i prodejci nebo akademickou sférou a umožňuje jim výměnu či sdílení relevantních informací a praktických zkušeností. Asociace vznikla v loňském roce a není pochopitelně propojena s žádnou politickou stranou, hnutím nebo jiným veřejným subjektem.
Aktuálně provozujeme několik webů:
– zpravodajský https://www.simplesmartcity.cz/
– na menší obce zaměřený https://obecbudoucnosti.cz/
– nejnovější a ještě ne úplně hotový, resp. zatím neveřejný https://reseniodpadu.cz/
– plus samozřejmě web naší asociace https://www.cachm.cz/
Další podobně tematicky zaměřené weby věnující se široké oblasti SMART cities by měly postupně přibývat, aktuálně pracujeme na webu SMART-inovace.cz pro prezentaci unikátních nebo jinak zajímavých projektů a technologií.
Zároveň díky spolupráci se Svazem měst a obcí rozesíláme různě zacílené mailingové kampaně a pravidelné newslettery (kromě geografického zaměření jsme schopni oslovit třeba jen skupinu vedoucích technických služeb nebo odborníky na jinou specializovanou oblast).

Hodně našich textů převádíme do formy audiopodcastů, o jejichž poslech je až překvapivě velký zájem v řádu stovek přehrání (dokonce se ozývají i firmy se žádostmi o jejich komerční tvorbu na klíč):

Audio i video obsahu se budeme určitě věnovat i nadále, chceme třeba spustit internetové rádio věnované rozvoji moderních měst.
Pro představu o našem zakladateli, jednateli a otci celé myšlenky přeposílám rozhovor, který s ním připravil zmíněný magazín Flowee:
https://www.flowee.cz/floweecity/smart-cities/7510-vule-i-technologie-tu-pro-chytra-mesta-jsou-chybi-ale-informace-rika-sef-nove-asociace