GOPAS, a.s.

Kontaktní osoby

Jan Dvořák

Informace o členovi

Počítačová škola Gopas je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání a partnerem společností Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle (OAEC), Apple, SUSE, EC-Council, Global Knowledge, IREB, HP, SAP, Adobe, Corel a Autodesk.

Zároveň je autorizovaným testovacím střediskem firem Prometric (Prometric APTC) a Pearson VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), testovacím střediskem pro získání certifikátů Microsoft Office Specialist. Je akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Gopas nabízí kurzy „hard-skills“ pro IT specialisty a uživatele aplikací, stejně jako kurzy „soft-skills“ pro manažery, kteří oddělení IT řídí, popřípadě pro manažery firem, které se zabývají dodávkami informačních technologií.
Vedle 1 400 klasických kurzů je GOPAS také dodavatelem e-learningových technologií. Nabízí systém vzdělávání formou samostudijních kurzů. Zde GOPAS zúročil svou zkušenost s klasickým vzděláváním a prostřednictvím vlastního programátorského týmu vyvíjí sofistikované interaktivní kurzy, zaměřené především na oblast produktů Microsoft Office.