JJProjectDevelopment (Jakub Jonáš)

Kontaktní osoby

Jakub Jonáš Email: info@jakubjonas.com Telefon: 603922253
Josef Zemek Email: zemkuv@seznam.cz

Informace o členovi

Krásný den, už 3 rokem aktivně buduji své podnikání v oblasti project developmentu. Pomáhám realizovat projekty po stránkách vnitřních procesů a marketingu.
Miluji práci s lidmi a řešení krizových situací, problémů, protože od toho problémy jsou. Nemám v plánu před nimi utíkat, a pak si říkat, jak jsem suprovej, že jsem to zvládl.
Prošel jsem si kariérovou v MLM, byl jsem provozní v restauraci, marketingový manažér a poslední rok konzultuji lidi od kterých jsem se kdysi učil. Stále je však, mnoho věcí na čem je nutno pracovat, ovšem baví mě to. 🙂

To co dělám nejlépe vystihuje věta:
Na světě je velké množství projektů, které už teď mohou pomoci mnoha lidem.
Lidé se však bojí nebo neví, jak je (z)realizovat.
Od toho jsem tady já. rád vám pomohu a nejsem sám!

Spolupracuji s týmem externistů a jsme schopni projekt realizovat od začátku až do konce.
Nesnáším nedodělanou a neúplnou práci, proto se na úkol dívám komplexně a řeším všechny jeho strany a následky. Je super mít web za 500 000,-, ale když s ním nebudete umět pracovat, bude Vám upřímně – na nic a to je cesta, kterou rozhodně jít nechci.
Rád podporuji projekty, které mají smysl, ale mám svůj názor, a pokud vím, že mí klienti, chtějí udělat nějakou blbost, upřímně jim to řeknu a navrhnu, jak to mohou udělat lépe. Ovšem nedělám všechnu práci za ně ( to by k ničemu nevedlo a bylo by to dlouhodobě nefunkční a neudržitelné), ale směruji je k tomu, jak to zvládnout a jsem při ruce, když je potřeba. Mohu ukázat směr, ovšem je na klientovi, zda tím směrem chce semnou jít.

Jsem neopoučitelný workoholik a optimista, který se už nemohl dívat, jak se tvoří svět bez něj.
A rád Vám nabídnu mé služby. 🙂
Můj životní styl: Život je jako knížka, můžeš v něm vytvořit, co budeš chtít, a když ti dojde tužka nebo papír, stačí jen jít a ten problém vyřešit.