Bezplatný on-line kurz programování

Zdroj: https://www.greenfoxacademy.cz/stayathome-coding-camp (aktualizváno 3.4.2020 (zbývají dva termíny 13.4. a 20.4.))

Bezplatný on-line kurz programování

Přemýšlíte, jak trávit čas v době koronavirové pandemie smysluplně? Lákají vás technologie? Chcete zjistit, zda je programování pro vás to pravé? Nebo si chcete vyzkoušet, jak probíhá výuka v bootcampu? Naučte se základy programování a vytvořte si svou první webovou aplikaci od nuly s pomocí našich profesionálních mentorů.

Pro koho je tento kurz určen?

Úplně pro všechny! Neustále hledáme způsoby, jak využít naši odbornost v rámci kampaně #ZustanDoma a proto jsme se rozhodli nabídnout bezplatné online programovací školení těm, kteří nemohou za současných podmínek provozovat své zaměstnání a také těm, kteří chtějí čas doma využít k seberozvoji a naučit se dovednost přítomnosti i budoucnosti. Programování.

Díky kurzu si nejen vylepšíte své CV, ale také může představovat vstupní bránu k nové kariéře pro ty, kteří jsou nuceni změnit svou práci. Věříme, že programovací profese nadále zůstane neohroženou (v roce 2020 v ČR chybělo 30 000 IT specialistů).