Bezplatné služby Techambition

Techambition se do odvolání rozhodl zdarma zpřístupnit své služby všem učitelům i studentům.

Techambition se do odvolání rozhodl zdarma zpřístupnit své služby všem učitelům i studentům. Pedagogové tak mají k dispozici stovky připravených úkolů z matematiky pro své studenty a zároveň mají možnost na dálku sledovat detailně jejich studijní aktivitu.

Úkoly v aplikaci se snaží v maximální možné míře pracovat s otevřenými otázkami a samy se vyhodnotí. Studenti mají k dispozici veškerý obsah. V případě, že student odpoví špatně, dostane vždy nápovědu, která ho navede ke správnému řešení. Po něm následuje ujištění a podrobnější vysvětlení.

Učitelé mohou třemi kliknutími zadat povinně kterýkoliv úkol a přiřadit k němu datum splnění. Odděleně je možné sledovat výsledky povinných a dobrovolných úkolů.

Jaký výsledek získá učitel?

Ukázkové vyhodnocení naleznete zde. Dozvíte se klíčové statistiky za celou třídu i jednotlivce. Pokud chcete, můžete u studentů sledovat i dlouhodobý vývoj.

Jak začít?

Registrace učitelů je k dispozici zde. Návod, jak začít pracovat v aplikaci naleznete zde: https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/techambitioncom/prirucka-k-techambition.pdf.

Pro radu si můžete přijít do uzavřené Facebookové skupiny – “Učitelé v Techambition” a nebo zavolejte Lucii Tiché na tel. +420 721 189 526.