Zpřístupnění výukových programů Barevné kamínky – Interaktivní školička

Zdroj: http://metodickykabinet.cz/ (Aktualizováno 26.4.2020)

iŠkolička zdarma

Metodický kabinet digitálního vzdělávání zpřístupňuje až do odvolání zdarma pro školní i domácí výuku všechny dostupné online výukové interaktivní programy Barevné kamínky – iŠkolička určené pro mateřské školy a první ročník základních škol.

iŠkolička neboli “Interaktivní školička” je soubor interaktivních programů českých autorů a pedagogů, který může obohatit vzdělávání dítěte od 4 do 7 let o zajímavé činnosti.

Popis autorů k iŠkoličce: Základem pro vzdělávání dítěte je hra. Sestavili jsme proto na základě hry projekt Interaktivní školička, který (protože se na mateřských školách pracuje tematicky) je tvořen souborem tematicky zaměřených interaktivních programů pro celoroční předškolní vzdělávání. Soubor může vhodně doplnit i vzdělávání dítěte v prvních ročnících základní školy. Naše programy můžete instalovat do všech typů interaktivních přístrojů, notebooků, počítačů a tabletů s operačním systémem Windows.

Přístupové údaje včetně detailního návodu Vám zašleme na email. Vzhledem k velkému zájmu a vytíženosti telefonní linky nás prosím přednostně kontaktujte emailem (prikryl@hrajeme-si.cz). Do emailu prosím uveďte, zda jste pedagog nebo rodič a připojte informaci, která základní či mateřská škola Vás o této mimořádné nabídce informovala.

Pomoc rodičům a učitelům s programem iŠkolička

Všem učitelům a rodičům nabízíme i vzdálenou technickou pomoc s nastavením jejich PC, notebooku, tabletu apod. (linky technické podpory: +420 777 172 664).