Sníš o studiu v zahraničí, ale bojíš se, že si to nemůžeš dovolit? MÁŠ NA TO!

Láká tě studium v zahraničí? Vyber si jednu z 18 škol na 4 kontinentech a dokonči své studium střední školy v nové zemi!

🌐 UWC Česko vyhlašuje výběrové řízení o stipendia ke studiu na prestižních školách United World College pro období 2022-2024. Čeká tě spousta nových zážitků, poznání nové kultury a vzdělávání s lidmi z více než 150 zemí světa.

O stipendium se mohou hlásit studenti jakékoliv střední školy (střední odborné školy nebo gymnázia) ve věku 16-17 let. Přihlásit se mohou žáci jakékoliv školy z celého Česka.

Bojíš se, že si to nemůžeš dovolit?

Neboj, některá ze stipendií jsou situovaná tak, aby si je mohl dovolit opravdu každý. Letos jsou to dokonce hned 3 stipendia, která v ekonomicky odůvodněných případech mohou být doplněny i o veškeré vedlejší výdaje.
Přihlášky jsou již otevřené a můžeš ji poslat do 16. ledna! Přihlas se přes https://apply.uwc.org/prog/cesko/.
Více informací nalezneš na facebookových stránkách UWC Česko nebo na jejich webu www.uwc.cz, kde se můžeš inspirovat i příběhy studentů, kteří již toto dobrodružství zažili.

O UWC

United World Colleges (UWC) je sítí 18 prestižních středních škol s unikátním vzdělávacím programem. Každý rok umožníme několika českým studentům vycestovat na některou ze škol UWC a vzdělávat se tak společně s lidmi z více než 150 zemí. Získej stipendium na UWC a dokonči tak poslední dva roky střední školy v zahraničí i ty.