Základní informace o akci

Datum a čas konání: 20. 06. 2022 9:00 - 16:30
Cena: Zdarma
Webová stránka: aka.ms/digigirlzprg
Zapojené organizace: Microsoft, s. r. o.
Místo konání: Microsoft CZ, Vyskočilova 1561/4a, Praha
Cílová skupina: Digitální dovednosti ve vzdělávání
Digitální dovednosti pro všechny
Úroveň digitálních dovedností: Základní
Střední
Téma: Digitální dovednosti, Umělá inteligence, Software
Jazyk: Čeština
Angličtina

O akci

Digigirlz Day je aktivitami nabitý den, který budeme pro středoškolačky pořádat dne 20. 6. 2022 v prostorách moderních kanceláří společnosti Microsoft, bude zaměřen na téma Umělá Inteligence (AI). Účastnice se mohou těšit na bohatý program, během kterého se dozví mnoho zajímavostí o umělé inteligenci, a vyzkouší si ji v praxi. Dále se mohou těšit na diskuze s úspěšnými ženami z oboru technologií, prohlídku kanceláří Microsoft či setkání se zaměstnanci.

Veškeré informace a možnosti registrace najdete na aka.ms/digigirlzprg

Více o akci

Smyslem celosvětového projektu DigiGirlz je přiblížit programovací dovednosti středoškolačkám a podpořit jejich zájem o informační technologie. Rádi bychom přispěli ke změně a ukázali dívkám, že IT je velmi perspektivním oborem a také nesmírně zajímavá oblast, která je bude bavit a profesně i osobně naplňovat.

Digigirlz Day, který budeme pořádat dne 20. 6. 2022 v prostorách moderních kanceláří společnosti Microsoft bude zaměřen na téma Umělá Inteligence (AI). Účastnice se mohou těšit na bohatý program, během kterého se dozví mnoho zajímavostí o umělé inteligenci, a vyzkouší si ji v praxi. Dále se mohou těšit na diskuze s úspěšnými ženami z oboru technologií, prohlídku kanceláří Microsoft či setkání se zaměstnanci.

Pořadatel

Microsoft