Základní informace o akci

Datum a čas konání: 12. 05. 2022 9:00 - 16:00
Cena: Zdarma
Webová stránka: https://www.airmeet.com/e/dc335330-b0f5-11ec-be82-d9a3808e6587
Zapojené organizace: Sdružení VIA, z. ú.
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro pracovní sílu
Úroveň digitálních dovedností: Základní
Střední
Téma: Digitální dovednosti
Jazyk: Čeština

O akci

Registrujte se na největší letošní online konferenci pro neziskový sektor a firmy. Digitální technologie vládnou světu – a vám neziskovým organizacím mohou pomoct udělat tento svět lepším. Můžete se těšit na den plný inspirace, setkávání, získávání nových znalostí a nápadů.

V dopolední části na vás čeká řada podnětných přednášek od nejlepších českých řečníků a řečnic z oboru. Budete si moct poslechnout příspěvek autora úspěšné knihy o moderních technologiích Filipa Dřímalky o digitálním myšlení, Apple vychytávky si s vámi projde lektor Petr Mára, o vzdělávání v oblasti technologií bude mluvit Kateřina Švidrnochová z Digiskills. Celý program si naleznete ve vedlejší záložce „Schedule“. 

Odpoledne je potom zasvěceno networkingu a navazování kontaktů napříč neziskovým sektorem a mezi neziskovkami a firmami. Budete si moct procházet virtuální stánky firem a organizací a čerpat zde tipy a inspiraci nebo si můžete užít speednetworking, který vám přinese nečekané možnosti seznámení se napříč celý veletrhem. Kromě toho pro vás chystáme kulaté stoly, na kterých můžete diskutovat o tématech, kteréaktuálně hýbouspolečností i neziskovým sektorem.  

Akce je zdarma, je třeba se na ni pouze zaregistrovat. Po registraci od nás dostanete potvrzení do vaší e-mailové schránky.

Digitální den pro neziskovky je určený hlavně pro neziskovky, jejich manažery, IT specialisty a všechny, které zajímá svět technologií a jejich využití v každodenním životě.

Těšíme se na vás,

Sdružení VIA, Nadace rozvoje občanské společnosti, Asociace veřejně prospěšných organizací ČR 

Partneři konference: Česká spořitelna, Nadační fond pomoci, Akademie ČTK, AVPO Servisní

Pořadatel

Sdružení VIA