Základní informace o akci

Datum a čas konání: 06. 09. 2022 9:00 - 07. 09. 2022 13:00
Cena: Dle typu účasti
Webová stránka: https://www.egovernment.cz/inpage/mikulov-2022/
Místo konání: Zámek 1/4, Mikulov
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro ICT odborníky
Úroveň digitálních dovedností: Pokročilá
Odborník na digitální technologie
Téma: Kybernetická bezpečnost, Big Data, 5G, Cloud computing, Telekomunikace, Umělá inteligence, Software
Jazyk: Čeština

O akci

CO JE e-government 20:10?

Jedná se o konferenci, která jednou ročně, vždy počátkem září, hodnotí stav elektronizace veřejné správy v ČR se zaměřením na konkrétní zásadní téma. Tím letošním je, mimo jiné, problematika financování projektů v aktuálním programovém období.

PROČ e-government 20:10?

Konferenci pořádá magazín Egovernment a konference pojednává o e-governmentu. Proto je toto slovo stěžejní v názvu konference. Číselné označení 20:10 odkazuje na rok 2010, kdy jsme se v Mikulově sešli poprvé. Zároveň je ale rozděleno na 20 a 10. V době prvního ročníku tomu bylo 20 let, co se veřejná správa v ČR ubírala směrem k elektronizaci. Zároveň jsme si možná unáhleně mysleli, že do skutečně uceleného a plně funkčního elektronické stavu nám zbývá již pouhých deset let.


..ŽIJEME SI JAK NA ZÁMKU, AŤ TO TRVÁ VĚČNĚ.

Podtitul konference odkazuje na skutečnost, že postupující elektronizace veřejné správy zlepšuje kvalitu jejich služeb a tedy podmínky jak pro samotné zaměstnance veřejné správy, tak pro jejich klienty. Zároveň ale upozorňuje na skutečnost, že se scházíme v romantickém prostředí zámku Mikulov, v době doznívajícího léta a počínajícího vinobraní. Dny strávené na konferenci se tak stávají skutečně nezapomenutelnými.


VSTUP NA KONFERENCI

 Vstup na konferenci je možný buď osobně přímo na zámku (ÚČASTNÍK) nebo na dálku pomocí STREAMU (DIVÁK). Ceny za obě tyto varianty jsou dále rozlišeny pro veřejnou správu a pro ostatní. 

POZOR !! pro účast na zámku se cena vstupného mění v čase.

Pořadatel

Magazín Egovernment