Základní informace o akci

Datum a čas konání: 07. 11. 2022 9:00 - 09. 11. 2022 17:00
Cena: Zdarma
Webová stránka: https://creativebureaucracy.cz/
Zapojené organizace: Česko.Digital, z. ú.
Místo konání: Centrum architektury a městského plánování CAMP, Vyšehradská 51, Praha
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro pracovní sílu
Digitální dovednosti pro ICT odborníky
Digitální dovednosti pro všechny
Úroveň digitálních dovedností: Střední
Základní
Pokročilá
Odborník na digitální technologie
Téma: Kybernetická bezpečnost, Big Data, Umělá inteligence, 5G, Cloud computing, Telekomunikace, Software, Digitální dovednosti
Jazyk: Čeština
Angličtina

O akci

Už druhý rok obracíme kulturu “Nejde to” na hlavu. Propojujeme a podporujeme nejlepší lidi v českých úřadech, hledáme inspiraci doma i v zahraničí. Kulaté stoly, přednášky, diskuse a workshopy – a otevřená válka s omezeností a resortismem. Přijďte postavit českou veřejnou správu na nohy!

PROČ

Česko potřebuje důvěryhodnou, kompetentní, otevřenou a sebevědomou veřejnou správu. Proto, abychom obstáli před výzvami propojeného světa.

JAK

Chceme kultivovat sebevědomí veřejné správy, chuť k inovacím a experimentům, dávat prostor těm nejlepším lidem a učit se jeden od druhého.

CO

Festival kreativní byrokracie podporuje a propojuje úředníky a jejich spojence – ty, kteří na všech úrovních státní správy i samosprávy mění svět k lepšímu. Oslavuje inovace ve veřejném sektoru a jejich přínos k lepšímu, udržitelnějšímu a spravedlivějšímu světu. Hledá odpovědi na otázky a výzvy úředního světa skrze odborné diskuse i praktické workshopy.

Pořadatel

Česko.digital