Základní informace o akci

Datum a čas konání: 19. 06. 2023 8:30 - 17:00
Cena: 0,-
Webová stránka: https://creativebureaucracy.cz/
Zapojené organizace: Česko.Digital, z. ú.
Místo konání: CAMP, Vyšehradská 2075, Praha
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro pracovní sílu
Digitální dovednosti pro všechny
Digitální dovednosti pro ICT odborníky
Úroveň digitálních dovedností: Základní
Jazyk: Čeština

O akci

Creative Bureaucracy Festival HUB Prague vás letos čeká 19. června v pražském Centru architektury a městského plánování. Festival podporuje a propojuje úředníky a jejich spojence – ty, kteří na všech úrovních státní správy i samosprávy mění svět k lepšímu. Oslavuje inovace ve veřejném sektoru a jejich přínos svobodnému, udržitelnému a spravedlivému světu. Hledá odpovědi na otázky a výzvy úředního světa skrze odborné diskuse i praktické workshopy. https://creativebureaucracy.cz/

PROČ

Česko potřebuje důvěryhodnou, kompetentní, otevřenou a sebevědomou veřejnou správu. Proto, abychom obstáli před výzvami propojeného světa.

JAK

Chceme kultivovat sebevědomí veřejné správy, chuť k inovacím a experimentům, dávat prostor těm nejlepším lidem a učit se jeden od druhého.

CO

Festival kreativní byrokracie podporuje a propojuje úředníky a jejich spojence – ty, kteří na všech úrovních státní správy i samosprávy mění svět ke svobodnějšímu. Oslavuje inovace ve veřejném sektoru a jejich přínos k lepšímu, udržitelnějšímu a spravedlivějšímu světu. Hledá odpovědi na otázky a výzvy úředního světa skrze odborné diskuse i praktické workshopy.

Pořadatel

česko.digital