Základní informace o akci

Datum a čas konání: 17. 06. 2024 8:30 - 17:00
Cena: Zdarma
Webová stránka: aka.ms/GIRLZNAILIT
Zapojené organizace: Microsoft, s. r. o.
Místo konání: Microsoft CZ, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4
Cílová skupina: Digitální dovednosti ve vzdělávání
Digitální dovednosti pro všechny
Úroveň digitálních dovedností: Základní
Střední
Téma: Umělá inteligence, Strojové učení, Software, Cloud computing
Jazyk: Čeština

O akci

Smyslem projektu Girlz Nail IT je přiblížit programovací dovednosti středoškolačkám a podpořit jejich zájem o informační technologie. Rádi bychom přispěli ke změně a ukázali dívkám*, že IT je velmi perspektivním oborem a také nesmírně zajímavá oblast, která je bude bavit a profesně i osobně naplňovat.

Girlz Nail IT akce, kterou budeme pořádat dne 17. 6. 2024 v prostorách moderních kanceláří společnosti Microsoft v Praze, bude zaměřena na téma Azure Platform & umělá inteligence (AI).

Program a registrace na akci: https://AKA.MS/GIRLZNAILIT

Účastnice se mohou těšit na bohatý program, během kterého se dozví mnoho zajímavostí o světě IT a umělé inteligence Naučí se pracovat s umělou inteligencí v praxi a jak jí využívat efektivně. Odemknou svůj potenciál s AI, zjistí mnoho užitečných informací o produktech a nástrojích, které Microsoft vyrábí a nabízí pro zákazníky. Také budou mít možnost poznat lidi z oblasti Studentského Trenérského Centra a dozvědí se o příležitostech, které STC nabízí. Program bude bohatý, od poznání a diskuze s úspěšnými lidmi z oboru technologií přes zajímavý workshop a prezentace na témata Azure, Cloud a AI až po prohlídku kanceláří Microsoft či setkání se zaměstnanci.

*Každému, kdo se identifikuje jako žena bez ohledu na pohlaví určeném při narození. Náš projekt je otevřený i všem osobám, které se identifikují jako nebinární. Ačkoli je tento program zaměřen na dívky, mohou se ho zúčastnit všichni bez ohledu na genderovou identitu.

Pořadatel

Girlz Nail IT