Základní informace o akci

Datum a čas konání: 28. 04. 2022 17:30 - 19:00
Cena: Závisí na vašem statusu v rámci členství Inspire.
Webová stránka: https://www.redbuttonedu.cz/technicka-agilita/
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro pracovní sílu
Digitální dovednosti pro ICT odborníky
Úroveň digitálních dovedností: Pokročilá
Odborník na digitální technologie
Střední
Téma: Software, Cloud computing, Wi-fi, 5G, Robotika, Kybernetická bezpečnost
Jazyk: Čeština

O akci

Do jubilejního 10. dílu Agile Talks jsme si pozvali odborníky, kteří nasdílí své zkušenosti, jak inovovat technické prostředí a jak na automatizaci procesů, abychom výrazně zkrátili čas od vývoje k nasazení a tím dosáhli naplnění výhod, které Agilita skýtá.

Pokud chceme rychle reagovat na měnící se požadavky na trhu, nestačí pouze reorganizovat firmu. Často ve firmách narážíme na úzká místa v podobě testovacích prostředí a komplexního release procesu, který nedovoluje dostat malé a časté dodávky do produkce. Týmy pak ztrácí motivaci, proč něco dokončit během jednoho Sprintu, když se to do testovacího prostředí dostane až za měsíc. Navíc je spousta IT systémů psaných v zastaralých technologiích, ztučnělých dlouhodobým navyšováním “technického dluhu”.

Proč byste si měli vysílání pustit?
  • Seznámíte se s trendy v CI/CD
  • Zjistíte, jak zajistit dostatečnou investici času a peněz pro upgrade prostředí, nástrojů a automatizaci
  • Dozvíte se, jak na odstranění technického dluhu jako zpomalovače Agility
Hosté
Dušan Katona

Dušan Katona v sucasnosti Director of Engineering v Jamf, kde vedie tymy zamerane na Product Engineering, Developer Experience i Test Automation. Ma rad velke vyzvy – viedol transformaciu Engineeringu na DevOps a Continuous Delivery – z 1 releasu na 80 releasov za sprint, z “over the wall” mentality ku kolaboracii a autonomnym, empowered produktovym teamom.

Zbyšek Němec

Zbyšek Němec pracuje v Kentico od roku 2008. Začínal na Supportu, následně 4 roky pracoval jako vývojář. Rok a půl byl Technical Leader a další dva roky působil jako Development Director. Nyní zastává pozici VP of Engineering. V rámci jedné firmy si tedy vyzkoušel spoustu věcí, přístupů a různé úhly pohledu.

Zbyšek se snaží osobně hodně vzdělávat. Především v nových technologiích jako je JS, React, Redux a další. Ve volném čase je nadšeným leteckým modelářem.

Pořadatel

Red Button EDU