Základní informace o akci

Datum a čas konání: 02. 11. 2023 9:00 - 03. 11. 2023 17:00
Cena: US$399
Webová stránka: Registrace a více informací
Místo konání: Convene 225 Liberty St, New York
Cílová skupina: Digitální dovednosti ve vzdělávání
Úroveň digitálních dovedností: Základní
Pokročilá
Odborník na digitální technologie
Střední
Téma: Digitální dovednosti, Mikroelektronika, Vývoj webových stránek, Vývoj mobilních aplikací, Software, Kvantová výpočetní technika, Wi-fi, Telekomunikace, 5G, Cloud computing, Strojové učení, Vysoce výkonná výpočetní technika, Virtuální realita, Rozšířená realita, Robotika, Blockchain, Big Data, Internet věcí, Kybernetická bezpečnost, Umělá inteligence
Jazyk: Angličtina
Geografický rozsah: USA

O akci

LEARNING, CONNECTING, AND THRIVING IN NEW YORK

Připojte se k nám na této jedinečné akci, kde můžete strávit čas se stovkami inspirativních žen v oblasti technologií. Ženy, které boří bariéry a inovují.

PROČ SE ZÚČASTNIT

1. Nové znalosti a postřehy

Špičky oboru se s vámi podělí o své zkušenosti a odborné znalosti skrze informační setkání. Přijedou řečníci, kteří vás budouinspirovat, motivovat a vést dialog k zamyšlení prostřednictvím panelových diskusí.

2. Nové kontakty

Stanete se součástí komunity tisíců žen, profesionálek, které šly podobnou cestou. Máme naplánovaný čas na networking a zábavné akce.

3. Získáte přístup ke kariérnímu poradenství a mobilitě

Účastní se více než 100 progresivních společností, které se zavázaly k diverzitě a inkluzi. Podívejte se, co z nich dělá ty nejlepší společnosti pro práci.

Pořadatel

Women Impact Tech