Základní informace o organizaci

Status: Člen
Oblast vzdělávání a rozvoje: Obchod, řízení a správa a právo dále nedefinované
Vzdělávání a výchova dále nedefinované
Informační a komunikační technologie (IKT) dále nedefinované
Typ člena/příznivce: Podnikání/průmysl
Téma: Umělá inteligence, Kybernetická bezpečnost, Internet věcí, Big Data, Robotika, Rozšířená realita, Virtuální realita, Vysoce výkonná výpočetní technika, Strojové učení, Cloud computing, 5G, Telekomunikace, Wi-fi, Kvantová výpočetní technika, Software, Vývoj webových stránek, Digitální dovednosti
Cílová skupina: Digitální dovednosti ve vzdělávání

O organizaci

Společnost C SYSTEM CZ, a.s. poskytuje zákazníkům po celé České republice dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Poskytujeme i moderní cloudová řešení. S našimi produkty a službami se již od roku 1996 setkávají zákazníci z komerčních firem napříč různými obory podnikání, dodavatelé komunikačních služeb, společnosti veřejné i státní správy, zdravotnictví a školství.

Ve svých devíti regionálních centrech C SYSTEM CZ, a.s. sází na vysokou odbornost a profesionalitu svých expertů, specialistů a jejich dlouhodobě budovaný osobní kredit u zákazníků a dodavatelů. Hlavním zájmem všech více než 200 pracovníků, kteří se podílejí na dodávkách IT produktů a služeb je dodávat nejen špičkové technické produkty, ale především spolehlivá a bezpečná IT řešení, která maximálně splní požadavky zákazníků.