Základní informace o akci

Datum a čas konání: 09. 11. 2022 16:00 - 17:30
Cena: Zdarma
Webová stránka: https://zoom.us/j/98719922847
Zapojené organizace: Národní pedagogický institut České republiky
Evropská komise
Cílová skupina: Digitální dovednosti ve vzdělávání
Digitální dovednosti pro ICT odborníky
Úroveň digitálních dovedností: Odborník na digitální technologie
Pokročilá
Střední
Téma: Umělá inteligence, Kybernetická bezpečnost, Internet věcí, Big Data, Blockchain, Robotika, Rozšířená realita, Digitální dovednosti, Mikroelektronika, Vývoj webových stránek, Vývoj mobilních aplikací, Software, Kvantová výpočetní technika, Wi-fi, Telekomunikace, 5G, Cloud computing, Strojové učení, Vysoce výkonná výpočetní technika, Virtuální realita
Jazyk: Čeština
Slovenština
Geografický rozsah: Evropská unie

O akci

Přinášíme vám Česko – Slovenský INFODAY k výzvě ke vzdělávacím programům v klíčových digitálních technologiích v rámci Programu Digital Europe.

Dne 15. září 2022 vyhlásila Evropská komise novou výzvu v rámci programu DIGITAL Europe. Nová výzva „Specializované vzdělávací programy nebo moduly v klíčových kapacitních oblastech“ podpoří rozvoj bakalářského a magisterského studia, které společně navrhnou univerzity, výzkumná centra a podniky aktivně v digitální oblasti.

Díky této spolupráci se přispěje k vytvoření nového dynamického digitálního ekosystému, ve kterém všichni aktéři aktivní v digitální oblasti spolupracují na přilákání a udržení nejlepších talentů na celém světě.

Termín uzavření výzvy a podání přihlášek je do 24. ledna 2023.

Česká národní koalice pro digitální dovednosti a pracovní místa (DigiKoalice) a Digitálna Koalícia – Národní koalice pro digitální dovednosti a povolání Slovenské republiky pod záštitou Digital Skills and Jobs Platform pořádají online informační den, na kterém zástupci Komise představí výzvu a poskytnou odpovědi na otázky účastníků.

Během webináře bude poskytnut prostor pro potenciální žadatele prezentovat své organizace a vyměnit si své návrhy s potenciálními partnery.

Webinář se uskuteční:
Kdy? 9. listopadu 2022 v 16:00

Více informací k programu Digital Europe: https://digital-skills-jobs.europa.eu/en/about/digital-europe-programme

Pořadatel

DigiKoalice, Digitálna koalícia