Základní informace o akci

Datum a čas konání: 20. 02. 2023 15:30 - 17:00
Cena: Zdarma
Webová stránka: Registrace a více informací
Zapojené organizace: Národní pedagogický institut České republiky
Cílová skupina: Digitální dovednosti ve vzdělávání
Úroveň digitálních dovedností: Základní
Téma: Digitální dovednosti, Robotika
Jazyk: Čeština

O akci

Dovolujeme si vás pozvat na program DIGI plovárny, který je zaměřen na jednotlivé vzdělávací obory a jejich vzájemné propojení s digitálními kompetencemi v souvislostech s novou informatikou.

V rámci DIGI plovárny bude docházet k předávání a sdílení zkušeností a k vzájemné podpoře a reflexi mezi kolegy stejných vzdělávacích oblastí s návaznostmi na digitální gramotnost.

Důležité: Nejde o klasickou vzdělávací akci, kterou obsahově vede lektor, ale naopak – obsahovou náplň tvoří sami účastníci, kteří aktivně vyjadřují své názory, sdílí své zkušenosti a mohou tak inspirovat i ostatní.

Anotace: Během digiplovárny se pokusíme definovat představu digitálních kompetencí v souvislosti s malou reformou RVP informatiky. Zacílíme konkrétně na digitální technologie pro 1 a 2. st ZŠ. Pobavíme se o doporučených výstupech pro běžné žáky i žáky s podporou. Během digiplovárny se účastníci seznámí se příklady dobré praxe – využití pomůcek k naplnění rozvoje jednotlivých digitálních kompetencí. Získají tipy na zpestření výuky. Digitální kompetence a 3D brýle.

Více informací a odkaz na registraci naleznete zde: 


Účast je zdarma.

Pořadatel

NPI ČR