Základní informace o akci

Datum a čas konání: 07. 03. 2023 18:00 - 20:30
Cena: Zdarma
Webová stránka: https://talkbase.io/event/digidayEdu14/gugcz
Zapojené organizace: GUG.cz, z. s.
Google Czech Republic, s. r. o.
Acer Czech Republic, s. r. o.
Cílová skupina: Digitální dovednosti ve vzdělávání
Úroveň digitálních dovedností: Základní
Střední
Téma: Umělá inteligence
Jazyk: Čeština

O akci

Využití. Rizika. Etika. Příklady z praxe. Intenzivní nalejvárna informací – vše kolem AI od našich expertů + vaše otázky a naše odpovědi.

Program určíte vy!

Jste učitel či lektor, pracujete ve školství a máte super zajímavou aktivitu s využitím Umělé Inteligence ve výuce? Sem s ní!

Hledáme inspirující nápady, které byste mohl/a představit online v živém streamu dne 7. 3. 2023 ve večerních hodinách.

Naše online vysílání s názvem DidiDay sledují stovky až tisíce českých učitelů. Běžně tvoříme obsah my, lidé z GUG.cz. Tentokrát bychom rádi dali prostor vám, českým kantorům. Jistě máte co ukázat. Pochlubte se! Ukažte své aktivity s AI a inspirujte ostatní kolegy a kolegyně napříč českými školami.

Naše výzva
  1. Přihlaste své téma využívající AI ve výuce vyplněním formuláře https://forms.gle/DiBS1H1o8aVVVNDRA a uveďte, prosím, krátkou anotaci Vašeho příspěvku.
  2. Do 24. 2. 2023 vybereme sedm nejzajímavějších příspěvků, které pokryjí šíři aktivit, předmětů a různých typů škol tak, aby byl náš DigiDay rozmanitý. 
  3. Autory vybraných příspěvků pozveme do živého vysílání 7. 3. 2023 od 18:00 (připojit se můžete odkudkoliv z ČR, nemusíte za námi nikam jezdit). 
  4. Budete mít k dispozici 15 minut k představení své aktivity + 5 min na následné otázky a diskuzi. 
  5. Společně si to všichni užijeme a inspirujeme se navzájem. Opět tak ukážeme české veřejnosti, že učitelé nespí, ba naopak! Jdou s dobou a nápaditě reagují na nové výzvy ve vzdělávání.

Pořadatel

GUG.cz, z. s.