Základní informace o organizaci

Status: Partner
Oblast vzdělávání a rozvoje: Interdisciplinární programy a kvalifikace zahrnující služby
Typ člena/příznivce: Podnikání/průmysl
Téma: Cloud computing
Geografický rozsah: Evropská unie
Cílová skupina: Digitální dovednosti ve vzdělávání

O organizaci

Nástroje Google for Education vám pomohou s transformací výuky a učení, aby každý student a pedagog mohl využít svůj osobní potenciál naplno.

Google for Education je sada digitálních produktů od společnosti Google. Nástroje jsou navrženy pro práci s digitálními dokumenty, komunikaci a spolupráci prostřednictvím cloudu. Pomáhají učitelům, studentům, výzkumníkům a organizacím, a to na všech úrovních.

Používejte nástroje Google společně, abyste zefektivnili dopad na vzdělávání

Podpořte učení pomocí jednoduchých, bezpečných a flexibilních nástrojů Google Workspace for Education. Pomozte své instituci snadno spolupracovat, zefektivněte výuku a udržujte výukové prostředí bezpečnější pomocí nástrojů určených pro studenty a učitele.

Spravujte, měřte a obohacujte výuku pomocí Učebny Google. Poskytněte pedagogům snadný způsob, jak se spojit se svými studenty a spravovat své třídy pomocí univerzálního místa pro výuku a učení.

Spravujte svůj vzdělávací ekosystém pomocí Chromebooku. Vybavte svou školu všestrannými, intuitivními a bezpečnými zařízeními navrženými pro výuku a učení nové generace.

Související financování

Související kurzy