DigiKoalice v novém aneb rok plný změn

Autor: DigiKoalice Publikováno: 15. prosince 2022 15.12.2022

Rok se s rokem sešel a my za sebou máme opět rok nabitý aktivitami. Jak jste si asi všimli, tento rok jsme s vámi chtěli být v kontaktu opravdu často, takže se stalo, že co měsíc, to nějaký ten meetup či jiný druh setkání. Stihli jsme oslovit od mateřských škol přes základní školy až po vás, členy DigiKoalice.

Pokud vám některé z těchto setkání uteklo, nezoufejte, většinou najdete záznam na našem YouTube kanále.

Vedle toho jsme si pro zpřehlednění novinek z digi světa pro vás připravili nejprve kampaň Letem světem, kterou pak ke konci roku nahradilo D.Presso. Posun tkví zejména v tom, že vám chceme servírovat přehledně novinky přímo z našeho webu.

A právě spuštění nových webových stránek bylo letos velkou událostí. Díky prostředkům z Nástroje Evropské unie pro propojení Evropy na modernizaci našich online služeb se nám povedlo web napojit na centrální evropskou Platformu pro digitální dovednosti a pracovní místa, která letos slavila první narozeniny! Evropská podpora je doplněna o spolufinancování ze strany Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a zaštítěna Národním pedagogickým institutem, pod který DigiKoalice spadá.

Můžete se tak zejména v dalším roce těšit na příval nového obsahu ze všeh koutů Evropy. A tak jako jsme vás v minulých letech zvali ke sledování zejména sociálních sítí, tak tentokrát už neváhejte sledovat i vše, co se šustne na našem novém webu. 🙂