O zdroji

V současné době je naléhavě zapotřebí rozsáhlé prohlubování dovedností a rekvalifikace, zejména v digitálních a technologických oblastech. Jaké klíčové dovednosti jsou však zapotřebí?

Pracovní místa se proměňují a vznikají nová pracovní místa vyžadující nové dovednosti. Dassault Systèmes jako strategický transformační partner pro mnoho průmyslových zákazníků a člen koalice Evropské komise pro digitální dovednosti a pracovní místa hrají v této transformaci pracovních míst jedinečnou úlohu.

V rámci 3DEXPERIENCE Edu – prostoru, který pomáhá uživatelům vylepšit si dovednosti a posílit jejich zaměstnatelnost a inovační sílu – Dassault Systèmes vydává „Skills Wanted for Sustainable Innovations“ (Skills Wanted for Sustainable Innovations), řadu elektronických knih o klíčových digitálních pracovních místech budoucnosti potřebných pro toto odvětví.

Posláním této iniciativy je podpora kolektivního zpravodajství o klíčových nově vznikajících úlohách a dovednostech. Publikace ze série „Skills Wanted for Sustainable Innovations“ sdílejí názory z ekosystému Dassaultu na vývoj nejvyšších úloh a dovedností pro obnovu průmyslu.

Podívejte se na klíčové dovednosti, pracovní vyhlídky některých akademických a průmyslových odborníků na tato čtyři klíčová pracovní místa:

Metodologie

elektronické knihy