Základní informace o iniciativě

Oblast vzdělávání a rozvoje: Všeobecné programy a kvalifikace dále nedefinované
Téma: Digitální dovednosti, Vývoj webových stránek, Vývoj mobilních aplikací, Kybernetická bezpečnost, Umělá inteligence, Software
Cílová skupina: Digitální dovednosti pro všechny
Úroveň digitálních dovedností: Základní, Střední
Druh iniciativy: Institucionální iniciativa EU
Geografický rozsah: Evropská unie

O iniciativě

Komunita Digitální dovednosti ve veřejné správě (Digital Skills in the public Sector) slouží jako centrální místo pro všechny, kteří jsou ochotni sdílet novinky, osvědčené postupy a další relevantní zdroje týkající se pokročilých digitálních dovedností.

Cílem komunity je vybavit její členy znalostmi, dovednostmi a kompetencemi potřebnými k implementaci interoperabilních digitálních služeb a posílení digitální transformace, což přímo přispívá k cíli Digitální dekády EU týkajícího se digitálních dovedností.

Klíčovým aspektem této komunity je, že je budována na příspěvcích a výměnách uživatelů. Tyto konverzace se zaměřují na to, jak snížit digitální propast pomocí využití vzdělávacích zdrojů k zlepšení pokročilých digitálních dovedností ve veřejném sektoru. Spolupráce je klíčová pro poskytování jednodušších, rychlejších a efektivnějších veřejných služeb!

  • Rádi byste se podíleli na sdílení a objevování novinek a událostí týkajících se nejnovějších trendů v digitálním e-governmentu a digitálních dovednostech ve veřejném sektoru?
  • Máte nějaké řešení související s digitálními dovednostmi ve veřejném sektoru, které byste chtěli sdílet?
  • Vyvinuli jste kurz pro interoperabilitu, digitální připravenost, e-governance, veřejný management a mohl by být znovu použit?
  • Provádíte aktuální výzkum nebo publikujete studie na jakékoliv téma související s digitálními dovednostmi veřejných zaměstnanců?
  • Chcete se připojit nebo přispět k diskusi na téma pokročilých digitálních dovedností?

Připojte se a přihlaste se k různorodé komunitě uživatelů a začněte sdílet své potřeby a nápady!

Chcete se dozvědět více? Začněte objevováním IOPEU Akademie a její práce na překonání propasti v pokročilých digitálních dovednostech ve veřejném sektoru.