O příkladu

Studium i práce na univerzitě mohou být díky digitálním technologiím flexibilní, moderní a uživatelsky přívětivé. Ať jste student, vyučující, vědec, administrativní či vedoucí pracovník univerzity, moderní technologie Vám pomohou přenést potřebné úkony do online prostředí, čímž Vám ušetří čas, umožní Vám být ve spojení s kolegy či studenty a vyřešit důležité věci odkudkoliv. Digitalizace tak může zpříjemnit a zpřehlednit studentům život na kampusu, poskytnout vědcům ty nejmodernější technologie, usnadnit administrativním a vedoucím pracovníkům jejich práci a pomoci tak univerzitě dosáhnout jejího plného potenciálu.

O projektu

Nejen komerční organizace a státní správa, ale i různé instituce v oblasti školství prochází díky digitalizaci klíčovými změnami. Poslední roky navíc stále výrazněji dokazují, že se online prostor svou důležitostí v řadě oblastí vyrovnává fyzickému kontaktu a že moderní technologie dokáží poskytnout mnohé výhody, jako je úspora času, financí či zefektivnění procesů. Je tak na místě, abychom uměli taková řešení a komfort nabídnout všem klíčovým zástupcům vysokoškolského prostředí.

Vydejte se s námi na virtuální prohlídku Digitální univerzity. Ukážeme Vám, že nejde o pouhý koncept, ale soubor existujících řešení a moderních nástrojů, které stačí využít –
a s jejichž nasazením Vám rádi poradíme.