O kurzu

MEZINÁRODNÍ ŠKOLA IT A PROGRAMOVÁNÍ

(kurz je v anglickém jazyce)

42 Prague je nezisková vzdělávací organizace, která připravuje další generaci technických talentů ve střední Evropě. Prostřednictvím našeho vzdělávacího modelu jsou studenti vedeni tak, aby se stali kvalifikovanými softwarovými inženýry a navrhovali vhodná řešení pro aktuální i budoucí výzvy. V následujících 5 letech vyškolíme až 450 budoucích programátorů, kteří se u nás připraví na své nové kariéry a profesní role. Na základě vzájemné zpětné vazby a gamifikace prakticky vyučujeme nejdůležitější softwarové programovací jazyky s dalším zaměřením na neustálé učení se a posilování sociálních dovedností.

42 Prague je členem sítě 42, která má svůj původ v Paříži. Do Prahy se škola 42 dostala díky Škoda Auto s cílem udělat z České republiky technologické srdce Evropy.

Žádné kurzy, žádné školné, žádné limity!

STUDIUM

Jediný naprosto spolehlivý způsob, jak se naučit programovat, je praxe. Ve 42 Prague studenti píší desítky projektů, kódování denně procvičují a rychle tak získávají zajímavé programy, kterými se mohou prezentovat na své veřejné Github stránce nebo ve svém životopise.

ZÁKLADY PROGRAMOVÁNÍ

Po absolvování Piscine se zaměříš na pečlivě vybrané projekty, které se týkají interakcí mezi příkazovými řádky, základního C programování a základních algoritmů. Pak přijdou na řadu složitější projekty a větší týmy v tematickém programování, algoritmech C, Unix programování a programování webových stránek.
12 – 18 měsíců

PRVNÍ PLACENÁ STÁŽ

Zde si otestuješ své dovednosti a programovací schopnosti v praxi.
4-6 měsíců

MISTROVSTVÍ

Toto je hlavní část studijního plánu. Nabízí více než 100 projektů, které tě postaví před reálné výzvy tohoto světa. Vyžadují více času a k jejich zdárnému dokončení je nezbytné pracovat ve větších týmech.
18 měsíců

ZÁVĚREČNÁ STÁŽ

Na stáži – ve skutečném pracovním světě – budeš mít možnost své nově nabyté dovednosti předvést a zdokonalit.
6 měsíců