O kurzu

Chcete ovládnout digitální nástroje ve svůj prospěch? Vnímáte přínos technologií a baví vás objevovat způsoby, jak si díky nim usnadnit život? Připravili jsme pro vás program DigiHeroes, který vám otevře cestu k osobní digitální revoluci.

Pro koho je program určen?

Digitální gramotnost, tedy schopnost využívat digitální technologie v různých situacích pracovního i osobního života, je v dnešním světě nezbytností úplně pro každého. Přitom není zásadní, zda dokonale ovládáte konkrétní aplikaci. Právě naopak. Pokud chcete rozvinout své digitální myšlení, být schopni sami nalézt technologické řešení vašich problémů a zdokonalovat pracovní procesy i soukromý život díky technologiím, jste na správné cestě stát se DigiHrdinou.

Co vám akademie přinese?

Zaměříme se na nejdůležitější digitální kompetence dle Digicomp 2.1. Co to znamená? Naučíte se například lépe vyhledávat a ověřovat informace. Pracovat s poznámkami, řídit své úkoly, pracovat s energií i soustředěním. Objevíte nové způsoby, jak tvořit jednoduše grafiku, video nebo prezentace. Zdokonalíte se v on-line komunikaci a budete zvládat videohovory jako profík. Dotkneme se i témat jako jsou digitální bezpečnost, automatizace, cestování, a mnoha dalších.

Po úspěšném dokončení obdržíte osvědčení o absolvování akademie DigiHeroes. 

Průběh akademie

Jedná se o desetitýdenní intenzivní program s celkovou náročností cca 25 hodin. Celý program bude probíhat online na platformě Digiskills, ve které najdete přehledně seřazená všechna klíčová témata, aktivity, studijní materiály i profesionální projektové šablony. Každé téma obsahuje vzdělávací mikrokurzy a videotutoriály, testy a úkoly – vše dostupné kdykoliv a odkudkoliv.

V rámci akademie budete mít přístup k microlearningu ke samostudiu a absolvujete čtyři živé webináře a pět praktických online školení (9×120 minut).

Záznam budete mít k dispozici na platformě Digiskills.

Termín příštího běhu

05. 09. – 18. 11. 2022

Kurzem vás provede Adam Pešek a Kateřina Švidrnochová.

Počet účastníků každého běhu je omezený, s přihláškou tedy dlouho neváhejte.

Cena akademie

Základní cena: 14 800 Kč (Uvedené ceny nezahrnují 21 % DPH)

Neváhejte se přihlásit

Chcete bližší informace? Napište nám na podpora@digiskills.cz nebo zavolejte na +420 704 821 259.
Jste už rozhodnuti, že program je pro vás to pravé? Tak hurá do registrace.