O kurzu

Včelka nabízí pravidelné online webináře a online akreditované semináře akreditované pro DVPP.

Začínáte s aplikací Včelka a zajímá Vás, jak plně využít vše, co nabízí? Využijte bezplatné online školení. Níže naleznete aktuálně vypsané termíny na nadcházející měsíce. Chcete-li se některého termínu zúčastnit, kontaktujte naši podporu na e-mailu podpora@vcelka.cz nebo na telefonním čísle +420 799 512 123.Datum: 
zatím nejsou vypsané termíny
Trvání: 
2 hodiny
Lektorka: 
PaedDr. Renata Wolfová
Cena: ZDARMAO aplikaci Včelka:
Online výukový program Včelka zlepšuje úroveň čtenářských dovedností a pomáhá dětem při obtížích se čtením, zejména dětem s dyslexií. V souladu se současnými přístupy se zaměřuje na rozvoj techniky čtení (přesnost, plynulost, rychlost), procvičování potřebných funkcí pro rozvoj čtení a psaní (fonologických dovedností, fonologické paměti, koncentrace, zrakového vnímání a dalších dovedností) a porozumění čtenému textu.

Aplikace Včelka nabízí přes 100 zábavných interaktivních cvičení určených pro trénink čtení a cizích jazyků jak při skupinové práci na projektoru nebo interaktivní tabuli, tak pro samostatnou práci dětí na hodinách náprav nebo při inkluzivní výuce. Zároveň díky své online formě šetří čas strávený přípravou a kopírováním materiálů (cvičení se generují během pár vteřin z databáze tisíců slov).


Aplikace Včelka dnes

Aktuálně se Včelka věnuje také dalším předmětům a buduje uživatelsky přívětivé prostředí pro komplexní prvostupňové procvičování. Základem aplikace zůstává stále čtení v českém jazyce a nově přibyla sekce Matematika, která nabízí rozdělení výuky do nejmenších možných konceptů. Mimo čtení a počítání je však v aplikaci dostupné také procvičování jazyků, jako je angličtina, španělština a němčina.

Důležitou částí aplikace je také sekce Čeština pro cizincekterá pomáhá pči výuce češtiny studentů s odlišným mateřským jazykem.