O kurzu

Jsme největší IT akademie v ČR a MŠMT akreditované vzdělávací zařízení profesionálů, kde startujeme nové kariéry a zároveň posilujeme růst firem uplatněním našich úspěšných absolventů.

  • Poskytujeme kurzy informačních technologií pro širokou veřejnost.
  • Zajišťujeme rekvalifikace hrazené úřady práce.
  • Realizujeme školení s garancí zaměstnání.
  • Máme rozsáhlý systém e-learningu.
  • Pořádáme IT workshopy.


Příběhy absolventů:

Bývalý kamioňák Martin dnes tvoří weby na zakázku

Už jako malý kluk měl Martin k počítačům velmi blízko, jeho kariéra se ale zpočátku vydala úplně jiným směrem. Stal se totiž řidičem kamionu a dlouhou dobu cestoval křížem krážem po celé Evropě. Po narození dcery se však rozhodl usadit, a nakonec se vrátil k řemeslu svého otce, tedy k programování. Přihlásil se proto do rekvalifikačního kurzu PHP a dnes jako živnostník vytváří weby a aplikace na zakázku.

Jak Martin zvládá skloubit práci programátora s otcovskou dovolenou? A podařilo se mu již najít dostatek klientů?

Jaká byla tvá cesta k IT?

Můj táta dělal ajťáka, co si pamatuju, takže jsem měl k tomuto oboru vždy blízko. Už jako velmi malý jsem dostal svůj vlastní počítač, na kterém jsem hrával na tu dobu dost propracované hry. Při rozhodování, kam jít na střední školu, jsem si ale nakonec vybral gastronomii.

Při studiu jsem si začal vydělávat jako správce hardware na OSVČ. Táta mi dohazoval různé kšefty a já jezdil po Praze, instaloval tiskárny, počítače a další zařízení. Později jsem převzal i správu některých jeho webů, takže jsem se musel naučit základy HTML nebo třeba práci s WordPressem. Každopádně mi přišlo super, že můžu vydělávat přímo z domova.