O kurzu

Ponořte se do tajů IT bezpečnosti! Seznamte se se základními a pokročilými principy a oblastmi bezpečnosti IT. Poznejte bezpečnostní témata, a to jak po technické, tak i organizační stránce. Naučte se rozpoznat kybernetické hrozby a chránit svá osobní i firemní data.

Během 12 lekcí zjistíte, na co bychom si v IT bezpečnosti měli dát pozor, jak na bezpečný vývoj aplikací a také jak postupovat při kybernetickém útoku.

KURZ OCENÍTE, POKUD:
  • JSTE BEZPEČNOSTNÍ SPECIALISTÉ ČI ARCHITEKTI a chcete prohloubit své znalosti a dovednosti v oblasti bezpečnosti IT. Zároveň tak chcete zvýšit svou kvalifikaci. Na kurzu budete mít možnost dotazovat se na specifická témata přímo u experta z oboru.

  • JSTE MAJITELÉ ČI CEO MALÝCH FIREM a i přesto, že jste zodpovědní za kybernetickou bezpečnost své firmy, nespolupracujte s profesionály. Na kurzu porozumíte jak základním, tak pokročilým bezpečnostním tématům. Připravíte se na potenciální kybernetické hrozby a získáte návod, jak tyto útoky řešit.

  • JSTE VÝVOJÁŘI, TESTEŘI ČI PRODEJCI a chcete porozumět poslání a cílům zabezpečení IT, abyste sami mohli poskytovat efektivnější služby. Lépe se tak zorientujete v požadavcích korporací na dodávání kvalitnějších bezpečnostních služeb.

OBLAST BEZPEČNOSTI V IT STÁLE NABÝVÁ NA DŮLEŽITOSTI A POČET FIREM, KTERÉ TOTO TÉMA ŘEŠÍ, KONTINUÁLNĚ ROSTE.