O kurzu

Microsoft pořádá několik webinářů zaměřených na budování dovedností, které mají organizacím pomoci získat nové dovednosti a dozvědět se více o společnosti Microsoft Azure. To zahrnuje učení se o základech cloud computingu Azure, řízení provozu cloudu, jak vyvíjet domácí aplikace a modernizovat webové aplikace, migrující servery a zavádění umělé inteligence. 

Microsoft nabízí různé webináře:  

Webináře jsou v angličtině, ale blízká činnost je k dispozici v jiných jazycích, mezi něž patří: Angličtina-USA, čeština, čeština, dánština, nizozemština, finština, němčina (Německo), francouzština (Francie), maďarština, italština, norština, portugalština (Portugalsko), ruština, španělština (Španělsko), švédština, turečtina, arabština, polština.

Cílovou skupinou webinářů jsou správci databází a bezpečnosti, datoví inženýři, architekti řešení, obchodní analytici a analytici dat, provozní a infrastrukturní specialisté a další. 

Všechny webináře jsou bezplatné, ale k účasti je nutná registrace.   

⚠ Disclaimer: Text byl automaticky přeložen z evropské platformy Digital Skills and Jobs. Pokud jste v textu našli chyby, obraťte se, prosím, na digikoalice@npi.cz.