O kurzu

OpenHPI, který nabízí Hasso Plattner Institute (HPI), je digitální vzdělávací platforma poskytující hromadné otevřené on-line kurzy (MOOC) na různá témata. Tyto kurzy vytvářejí profesoři a výzkumní pracovníci HPI a jsou k dispozici ve více jazycích, včetně angličtiny, němčiny a ukrajinštiny. Aby žáci využili všech výukových prvků otevřených otevřených hromadných on-line kurzů HPI, mohou se zdarma zaregistrovat na stránkách OpenHPI a prozkoumat širokou škálu dostupných kurzů.

Přínosy a rysy otevřených hromadných on-line kurzů HPI

OpenHPI MOOC nabízejí výjimečnou kvalitu a cenný obsah. Účastníci vzdělávání mají přístup ke vzdělávacím materiálům podle svého uvážení a zapojit se do interaktivní vzdělávací komunity. Kurzy se zabývají různými tématy, včetně dat velkého objemu a umělé inteligence, cloudových a operačních systémů, kybernetické bezpečnosti, datové vědy, digitálního zdraví, podnikové výpočetní techniky, základních zásad, internetu, odborných dovedností, programování a kvantové výpočetní techniky.

Prohlédněte si katalog

Aby se účastníkům vzdělávání usnadnilo hledání kurzů, které jsou v souladu s jejich zájmy a potřebami, umožňuje otevřené HPI filtrovat kurzy na základě různých kritérií. Účastníci vzdělávání mohou filtrovat kurzy prostřednictvím kanálů, jako je Design Thinking, Exec Edu, HPI Talks, kvantová výpočetní technika, centrum služeb umělé inteligence a čisté IT fórum. Mohou rovněž filtrovat kurzy podle jazyka, včetně angličtiny, němčiny a ukrajinštiny. Kromě toho lze kurzy filtrovat podle tématu, úrovně a formátu.

Platforma nabízí různé úrovně kurzů, včetně začátečníků, juniorů, pokročilých a odborných, které poskytují účastníkům vzdělávání s různými úrovněmi odborných znalostí. Žáci si také mohou vybrat ze samostudijních kurzů, což jim umožní učit se svým vlastním tempem a podle svých individuálních rozvrhů.

Aktuální a připravované kurzy

V současné době nabízí OpenHPI pro účastníky vzdělávání čtyři současné kurzy, které se mohou zapsat do MOOC na ChatGPT a bootcampu pro datovou vědu. Tyto kurzy zahrnují řadu témat a úrovní a poskytují příležitosti pro soustavné učení a rozvoj dovedností.

Kromě toho mohou účastníci vzdělávání se zájmem očekávat pět nadcházejících kurzů naplánovaných na zbytek roku. Tyto nadcházející kurzy budou dále rozšiřovat nabídky v oblasti otevřených informací veřejného zájmu a poskytovat účastníkům vzdělávání čerstvý a relevantní obsah.

Díky kombinaci současných, připravovaných a samostudijních kurzů zajišťuje otevřený IHPI rozmanitou a dynamickou zkušenost s učením pro jednotlivce, kteří se snaží rozšířit své znalosti v různých oblastech.