O kurzu

Nabízím školení pro učitele, která poskytnou všechny potřebné znalosti a dovednosti k úspěšnému zavedení 3D tisku nebo programování do výuky. Jako lektor s dlouholetými zkušenostmi vám poskytnu osobní přístup a podporu během celého kurzu. Přihlaste se objevte nové možnosti ve své výuce!

3D tisk a 3D modelování: základní kurz
Školení 3D tisk a 3D modelování

Jste začátečníci v 3D tisku nebo teprve uvažujete o pořízení 3D tiskárny do školy a rádi byste se s touto technologií nejdříve seznámili? Tento kurz je pro vás ideální.


3D tisk a 3D modelování: pro pokročilé
Parametrické modelování v Onshape

Zvládáte tisk stažených modelů a jednoduché modely si dokážete vymodelovat v TinkerCADu? Chcete se posunout dále? Přijďte na tento kurz – vyzkoušíte si parametrické modelování, tvorbu algoritmů nebo třeba chemické vyhlazování výtisků.


Algoritmizace a programování s využitím Scratch
Školení algoritmizace a programování s využitím Scratch

Plánujete začít s tzv. novou informatikou a rádi byste využívali Scratch? Na tomto školení vás seznámím nejen se Scratchem, ale také obecně s algoritmizací a programováním. Budeme využívat dostupnou metodiku z projektu iMyšlení, díky čemuž budete mít ušetřenou práci s přípravami a po absolvování rovnou budete moct začít algoritmizaci a programování učit.